![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Рівненщина співпрацюватиме з представництвом НАТО в Україні
Рівненщина посилює координацію з міжнародними партнерами, зокрема з представництвом НАТО в Україні
Про це повідомляє Рівненська обласна військова адміністрація, передає "Еспресо.Захід".
Сьогодні, 13 грудня, з робочим візитом в область завітала голова представництва НАТО в Україні Карен МакТір.
В.о. голови Рівненської ОВА Сергій Подолін обговорив з нею можливості співпраці представництва з Рівненщиною.
"Рівненщина – це прикордонний регіон, який з 24 лютого минулого року, як і вся Україна, живе в новому вимірі. Війна триває і ми повинні бути готовими до будь-яких дій ворога. Тому наразі працюємо над посиленням фортифікації на півночі області", – зазначив Подолін.
Карен МакТір з свого боку зауважила, що Україна має реальні перспективи членства в НАТО, хоча цей процес і не є швидким.
Крім цього, під час зустрічі наголошувалося на значущості розвитку системи реабілітації українських захисників. Голова Представництва НАТО повідомила, що організація вже має пілотний проєкт – реабілітаційний центр в Ірпіні, і планує надати підтримку ще кільком медзакладам. Тому обговорили можливості у впровадженні такого проєкту й у Рівненській області.
"На Рівненщині активно розвивається система реабілітації військових. Зокрема, розпочинається будівництво нового корпусу в обласному госпіталі ветеранів війни. Ми також залучаємо наших партнерів до цього проєкту", – додав в.о. голови Рівненської ОВА.
Це перший візит голови представництва НАТО до регіону.
- До слова, раніше повідомляли, що у Міністерстві оборони та Збройних Силах України протягом жовтня-листопада було запроваджено ще чотири стандарти НАТО.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)