Окупація Маріуполя та полон в Оленівці: історія патрульної, яка служить у Дубні
Поліцейська Ніна Жмайло вже три місяці служить у Дубні – у нещодавно створеному відділі організації несення служби управління патрульної поліції у Рівненській області
Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає "Еспресо.Захід".
Ніні Жмайло 34 роки. До війни вона жила в Маріуполі. Там навчалася, зокрема отримала дві вищі освіти, серед яких – психолог. Там створила сім’ю, відтак разом із чоловіком вирішили стати поліцейськими.
Повномасштабне вторгнення Ніна зустріла на роботі. "Тоді разом із напарником були у роті підсилення, працювали до опівночі. Потім їх відпустили додому, але вже о 5 ранку по бойовій тривозі усі патрульні Маріуполя прибули до управління, де керівництво їм повідомило про початок війни", - розповів Віталій Коваль.
Ще до 13 березня вдавалося нести службу. А далі потрапити до управління патрульної поліції і вийти вже не було можливості. 20 березня разом із чоловіком змогли дійти до райвідділу, де їм повідомили про втрачений радійний зв'язок. Це означало, що місто окуповане.
"За 2 години зібрали все необхідне і разом із родиною здійснили спробу виїхати з Маріуполя. Але це вдалося лише її батькам та дитині. Сама ж Ніна та її чоловік – потрапили до полону. В Оленівці пробули 34 дні…" – додав очільник області.
Після звільнення Ніну, її чоловіка та колег відрядили до управління патрульної поліції в місті Київ. А вже 9 листопада – на Рівненщину, нести службу у новоствореному відділі у Дубні.
Зараз Ніна мріє тільки про одне – перемогу. І звісно повернутися додому. Жінка вірить, що рідне місто обов’язково відбудують. А потім усіх, з ким несли службу на Рівненщині, запросять на відпочинок у Маріуполь, на море.
- Тернопільські медики поставили на ноги паралізованого юнака із Харкова.
- Актуальне
- Важливе