![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Бійка у школі на Закарпатті: поліція кваліфікувала справу як хуліганство
Тячівська поліція встановила, що керівництво школи знало про бійку, відео якої оприлюднили в мережі. На директорку склали адмінпротокол
Як повідомили у Поліції Закарпатської області, бійка в одній зі шкіл Тячівського району почалась між двома дівчатами. Їх спробував розборонити однокласник, однак одна з дівчат почала його ображати та нецензурно висловлюватися про матір хлопця. Це і спровокувало подальші дії неповнолітнього. З цього моменту інший однокласник почав усе знімати на відео, яке потрапило в Інтернет.
За фактом бійки за участі кількох учнів у одній зі шкіл Тячівського району слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За попередніми даними поліції, жоден з учасників бійки тілесних ушкоджень не отримав.
"Правоохоронцям стало відомо, що після інциденту у школі було скликано батьківські збори. Відповідно дирекції та педколективу було відомо про подію. В результаті, за неповідомлення про факт булінгу у навчальному закладі, на директорку поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 173-4 КУпАП", - кажуть у поліції.
Саму подію слідчі Тячівського районного відділу поліції кваліфікували за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство. З працівниками освітнього закладу, школярами та їх батьками поліцейські проводять необхідні слідчі дії. До справи також залучили співробітників ювенальної превенції.
Раніше у поліції Закарпатської області повідомляли, що у ході моніторингу мережі правоохоронці виявили публікацію, в якій зафіксували побиття дівчини в одній зі шкіл Тячівського району. На відео видно, що у приміщенні навчального закладу двоє школярів штовхають та завдають ударів дівчині. Також у публікації йдеться про те, що інцидент трапився минулого тижня.
Жодних заяв чи звернень з цього приводу до правоохоронців не надходили. Поліцейські самостійно зареєстрували цю подію та розпочали перевірку. Наразі до навчального закладу виїхали інспектори ювенальної превенції, додають у відомстві.
Поліція встановлює всіх учасників конфлікту. Надалі правоохоронці проведуть роботу з колективом навчального закладу, а також з усіма присутніми під час події підлітками та їх батьками. Згодом буде надано правову оцінку події.
- Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську поліцейські перевіряють факт булінгу в одному з ліцеїв. Про жорстоке поводження стосовно сина заявила жителька обласного центру.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)