![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Булінг в івано-франківському ліцеї: в департаменті освіти й МОН прокоментували ситуацію
Заступниця міського голови і директорка департаменту освіти і науки Вікторія Дротянко розповіла, що департамент освіти створив комісію для перевірки факту булінгу на підставі заяви мами над її сином у 4 ліцеї. Інцидент прокоментував і міністр освіти Оксен Лісовий
Міністр освіти Оксен Лісовий відреагував на інцидент з булінгом в івано-франківському ліцеї. Він зазначив, що вже створено комісію, яка з'ясовує усі обставини.
"Ситуація, яка склалася в одному з ліцеїв у Івано-Франківську має усі ознаки систематичного цькування. І, на жаль, виглядає, що адміністрація не намагалася його зупинити. Вже поспілкувалися з управлінцями обласного і міського департаментів освіти. Створена комісія, яка зʼясовує всі обставини. Паралельно на звʼязку з освітнім омбудсменом. Вживаємо заходів, серед яких — аудит діяльності ліцею", – пише він у фейсбуку.
Булінг у ліцеї прокоментувала й заступниця міського голови і директорка департаменту освіти і науки Вікторія Дротянко.
"Детально зможемо прокоментувати, звісно, після розслідування і коли матимемо результати. Зараз у школі працюють психологи, комісія працює з директором, класним керівником, вчителями, мамою і відповідно нам потрібно трохи часу аби з'ясувати обставини і виявити винних, якщо такі є", – прокоментувала Дротянко "Еспресо.Захід".
Зараз, кажуть у департаменті освіти, проводять анкетування дітей, вчителів і все згідно з процедурою в таких випадках.
"У нас є заява мами і ми мусимо реагувати на це. Поки ми не будемо мати усіх необхідних аналізів і матеріалів, не можемо цього коментувати", – каже чиновниця.
Припускають, що результати вже можуть бути наступного тижня, але якщо поліція передасть справу до суду, то такі справи можуть тривати й місяць.
Нині учень 4 ліцею, над яким, імовірно, вчинили булінг, до школи не прийшов. У департаменті освіти додали, що дитина не відвідувала і раніше усіх уроків, а про причину журналістам порадили запитати у мами.
Вранці, 1 березня, у приміщенні ліцею перебували провоохоронці та представник офісу омбудсмена, повідомляла директорка ліцею Ірина Гаврилюк.
"Зараз в мене повно людей, проліція і представник офісу омбудсмена Лубінця, розмовляти не можу", – пояснила Гаврилюк і додала, що прокоментує інцидент згодом.
Раінше у поліці повідомили, що у Івано-Франківську поліцейські перевіряють факт булінгу в одному з ліцеїв. Про жорстоке поводження стосовно сина заявила жителька обласного центру
Жінка попросила поліцейських захистити її сина, учня 6 класу, від жорстокого поводження та психологічного насильства, які над ним вчиняли інші учні. В поліції відреагували на скаргу матері шестикласника і розпочали розслідування.
"Поліцейські встановлюють усі обставини події, опитують педагогів. Також збиратимуть свідчення в інших учасників навчального процесу в присутності законних представників", - йдеться у повідомленні.
Крім того, своєю чергою департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради видав наказ про створення комісії щодо перевірки даного факту.
- Раніше повідомлялося, що на Франківщині оштрафували матір школяра за булінг.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)