![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Приїхали цілими сім’ями: на Волинь прибув перший евакуаційний потяг з Донеччини
3 травня на Волинь прибув перший евакуаційний поїзд із Донецької області. З Покровська, що за 25 кілометрів від лінії зіткнення, прибули 53 людини. 30 із них — діти
Про це Суспільному розповіла директорка департаменту Волинської облдержадміністрації Оксана Гобод, передає "Еспресо.Захід".
Зазначається, що частина людей евакуювалися цілою сім’єю, у декого вдома ще залишилися рідні.
Евакуаційний поїзд на Волині зустрічали медики, волонтери, рятувальники, психологи та правоохоронці.
"Будинок в мене залишився, ще садити почали, все там залишилось. Все, що наживали, що збирали роками по крупицях", - каже Тамара з Покровська.
Катерина Московцева — з Дружківки. Її чоловік працює шахтарем, вона — освітянкою. Подружжя має 13-річного сина. Під час одного з обстрілів, каже жінка, їх будинок лишився частково зруйнованим.
"Приліт і в нас пошкоджене майно, тому ми вирішили евакуюватися. Спокою і мирного життя хочеться, хочеться не здригатися від кожного гучного звуку. Тому що звуки ці гучні – вони постійно", — ділиться Катерина Московцева.
Де житимуть люди
Як зазначила директорка департаменту соціальної та ветеранської політики Волинської обласної адміністрації Оксана Гобод, евакуаційні потяги з Донеччини Волинь прийматиме протягом травня.
Людей поселять на одній із баз відпочинку, де вони усі разом житимуть протягом місяця.
Червоний Хрест і релігійні громади підготували для переселенців речі першої необхідності, зокрема, засоби гігієни і їжу, сказала в коментарі Суспільному начальниця районної військової адміністрації Ольга Черен.
Протягом місяця місцева влада також планує підшукати родини, які зможуть прийняти переселенців у себе вдома.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)