Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики
Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики, виборовши золоту медаль на континентальній першості
Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Софія Дацюк здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходив серед спортсменів категорії Masters. Українська атлетка виступала у своїй ваговій категорії, де продемонструвала найкращий результат серед усіх учасниць.
За підсумками змагань Дацюк посіла перше місце, випередивши суперниць у своїй групі та ставши чемпіонкою Європи.
- Тернополянин Павло Шаблій встановив світовий рекорд на Гран-прі з паралегкої атлетики в Тунісі
- Актуальне
- Важливе