Троє жителів Рівненщини серед звільнених з російського полону
Сьогодні з російського полону повернулися 160 українських захисників у межах чергового обміну. Серед звільнених — троє воїнів із Рівненщини, які перебували в неволі з 2022 року
Про це повідомив голова Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Коваль.
"Серед звільнених сьогодні з полону українських воїнів є і троє наших земляків з Рівненщини. Двоє з них, 47 та 33 роки, з Рівненського району. Ще один, якому 27 років, з Дубенщини",- написав Коваль.
Нагадаємо, у п’ятницю, 26 червня, Україна та Росія провели черговий обмін полоненими, в межах якого додому повернулися 160 українських військових. Серед звільнених — захисники Маріуполя та "Азовсталі", а також воїни, які перебували в російській неволі з 2022 року.
- З російського полону повернулися троє захисників з Волині
- Актуальне
- Важливе