З російського полону повернулися троє захисників з Волині
Сьогодні з російського полону повернулися 160 українських захисників у межах чергового обміну. Серед звільнених — троє воїнів із Волині, які перебували в неволі з 2022 року
Про це повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк.
"Серед звільнених волинян:
Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.", - написав Романюк.
Нагадаємо, у п’ятницю, 26 червня, Україна та Росія провели черговий обмін полоненими, в межах якого додому повернулися 160 українських військових. Серед звільнених — захисники Маріуполя та "Азовсталі", а також воїни, які перебували в російській неволі з 2022 року.
- Серед звільнених сьогодні з полону — п’ятеро військових зі Львівщини
- Актуальне
- Важливе