
Суд покарав виконавців підпалу військової автівки у Тернополі
Тернопільський міськрайонний суд визнав винними двох мешканців міста у навмисному підпалі військового автомобіля та перешкоджанні діяльності Збройних сил України
Про це пише Судовий репортер, передає "Еспресо.Захід".
Інцидент стався 17 вересня 2024 року на житловому масиві «Східний», коли близько 4-ї ранку спалахнув фургон військового ЗАЗ Vida Cargo.
За даними слідства, підпал був спланованим — один з обвинувачених кинув у авто запальну суміш, а інший знімав усе на відео. Запис мали передати замовнику, який пообіцяв 2500 доларів. Проте перше відео виявилося нечітким, тому один із чоловіків повернувся на місце події, щоб перезняти підпал. У цей момент його і затримала поліція.
Підозру викликала дивна поведінка молодика, який не міг пояснити свою присутність на вулиці так рано. Після дзвінка в Telegram і розмови російською з невідомим, який запитав, чи все виконано, поліція вилучила телефон і знайшла там відео злочину. Чоловік зізнався й назвав адресу свого спільника.
Внаслідок підпалу пошкоджено не лише військове авто, яке до того перебувало на фронті, а й сусідню цивільну Toyota. Її власнику суд присудив компенсацію: 413 тисяч гривень матеріальної шкоди та 100 тисяч гривень моральної.
Обвинувачені пояснили свої дії фінансовими труднощами. Один із них саме скоїв ДТП і шукав гроші на відшкодування лікування потерпілого.
Суд засудив підпалювачів до 6 та 6,5 років позбавлення волі. Триваліше покарання отримав чоловік, який мав попередній вирок за порушення ПДР.
- В Ужгороді діти підпалили авто, бо хотіли зігрітися
- Актуальне
- Важливе







