
У храмі в Рівному чоловік револьвером погрожував священнику
За фактом хуліганства у Рівному поліція розпочала досудове розслідування
Про це повідомили у поліції Рівненської області, передає "Еспресо.Захід".
Що відомо про конфлікт
Інцидент стався учора, 1 травня, близько 17 години, у храмі на вулиці Соборна. Поліцейські з’ясували, що 40-річний житель села Руда-Красна Рівненського району, прийшов у собор, агресивно себе поводив та почав чіплятися до парафіян. Один зі священників — 49-річний рівнянин, зробив йому зауваження та окропив свяченою водою.
Це не сподобалося чоловіку, тож він дістав револьвер та направив його у голову священнослужителя.
Чоловіка затримали
Конфлікт вдалося врегулювати: порушника оперативно затримали патрульні поліцейські.
Слідчо-оперативна група задокументувала злочин й розпочала досудове розслідування за частиною 1 статті 296 КК України (хуліганство). З місця події поліцейські вилучили револьвер та дев’ять набоїв, які скеровано на експертизу. Попередньо, зброя травматичної дії та не потребує дозвільних документів.
За зовнішніми ознаками зловмисник перебував у стані сп’яніння, втім від проходження огляду на місці та у медзакладі відмовився. На цей час триває слідство.
- Актуальне
- Важливе





