У Бурштині, який через російські атаки на ТЕС має проблеми з опаленням, встановлюють модульні котельні
У Бурштині завершують встановлення газових блочно-модульних котелень потужністю 8 та 10 МВт, а також встановлять дрібніші котельні для шкіл та лікарні
Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
"Цьогорічний опалювальний сезон став викликом для всієї України через постійні атаки ворога на об’єкти критичної інфраструктури. Однією з проблемних точок на мапі Прикарпаття залишається Бурштинська громада. Тож завдання на сьогодні – забезпечити багатотисячне місто альтернативними джерелами теплопостачання", – повідомила вона.
За її словами, на завершальному етапі встановлення 2-х газових блочно-модульних котелень потужністю 8 та 10 МВт.
"Також у місті будуть встановлені модульні котельні меншої потужності, які обігріватимуть заклади охорони здоров’я, освіти та соціальної сфери. Вдячні за сприяння Товариства Червоного Хреста України", – каже Світлана Онищук.
Для розв'язання проблем з теплопостачання у Бурштині об’єднали державну підтримку, кошти з обласного бюджету, а також надали фінансову підтримку громади Івано-Франківщини.
"Спільними зусиллями впораємось з викликами сьогодення. Слова вдячності всім, хто не залишився осторонь і долучився до допомоги людям", – новини каже голова Івано-Франківської ОВА.
- 17 листопада у Бурштині внаслідок ракетної атаки постраждала теплогенеруюча компанія. Тоді міський голова попереджав, що у місті -два- три дні не буде тепла і гарячої води, а важкохворих планують перевозити у лікарні інших міст
- 13 грудня, російська окупаційна армія запустила по території заходу України ракети та шахеди. Вибухи пролунали також на Львівщині поблизу Стрия. Водночас голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук назвала атаку на Івано-Франківщину 13 грудня наймасштабнішою з 2022 року.
- Після цієї атаки ДТЕК Бурштинська ТЕС повідомила про тимчасове припинення постачання тепла та гарячої води у Бурштині.
- Актуальне
- Важливе