Петро Адамик назвав, скільки треба позичити Львову, аби добудувати сміттєпереробний завод, і скільки – аби заморозити будівництво
Депутат запевнив, що їм вдалось досягти консенсусу у тому, що сміттєпереробний завод на Пластовій у Львові треба добудувати, а менеджмент що два тижні доповідатиме про стан робіт
Про це член комісії фінансів та планування бюджету, голова франції "Європейська солідарність" у Львівській міській раді Петро Адамик повідомив в етері телеканалу "Еспресо".
"Ми знаємо, що у нас є дві цифри: 7 мільйонів євро для того, аби заморозити все як є, та 15-17 мільйонів євро – це добудувати", – каже Петро Адамик.
За словами депутата, чиновники Львівської міської ради отримали у Мінфіну дозвіл взяти кредит на добудову заводу, оскільки усі вільні кошти місто скеровує на допомогу армії.
"Була пропозиція від чотирьох державних банків, найкращу пропозицію озвучив Ощадбанк. Найближчим часом маємо голосувати за кредит на 800 з копійками мільйонів гривень, левова частка з яких піде на добудову сміттєпереробного заводу. Це зекономить великі кошти, які ми сьогодні віддаємо на те, щоб це сміття просто кудись вивести й поховати", – каже Петро Адамик.
За його словами, стан готовності споруд заводу орієнтовно на 65-67% готовності, натомість технологічний цикл готовий наполовину. При цьому проблема також і у якості менеджменту ЛКП, яке відповідає за будівництво.
Читайте також: У Львові пояснили, чому на сміттєпереробний завод треба позичити ще 16 млн євро та куди пішли кошти ЄБРР
"Там вже помінявся третій чи п'ятий склад менеджерів, тобто це говорить про якість менеджменту. Як у нас міський голова любить говорити, що він за все відповідає, – тут він слабо за це відповідає, – заявив Петро Адамик. – Зараз ми вже прийняли рішення, що кожні два тижні буде письмовий звіт по роботі. Зараз на заводі перебуває комісія депутатів, чиновників і просто спостерігають за тим, що робиться. Раз в місяць сам міський голова, який поки що не хоче цього робити, але ми сказали, що він буде особисто, як найголовніший із міста Львова, доповідати про хід робіт. Він сказав, що буде це робити тільки після того, як будемо мати відповіді менеджерів проєкту, заступників його профільних керівників управління і так далі. Є консенсус в тому, що завод ми маємо добудувати".
- Львівське комунальне підприємство "Зелене місто" та ТзОВ "ДХАНА" підписали протокол про наміри щодо постачання твердого пластику, який продукуватиме сміттєпереробний завод у Львові після запуску
- Актуальне
- Важливе