![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Львівщині продовжили дію знижки у 50% на безготівкову оплату проїзду в громадському транспорті
Пасажири на Львівщині ще місяць зможуть платити лише пів ціни за дорогу при безготівковій оплаті. Акція триватиме до квітня
Про це йдеться на офіційній сторінці Е-квитка на Львівщині, передає "Еспресо.Захід".
У Львівській області пасажири приміських та міжміських автобусів під час безконтактної оплати проїзду карткою Visa до 1 квітня платитимуть лише пів ціни.
"Ми дякуємо кожному пасажиру, який спільно з нами покращує роботу обласного громадського транспорту та підтримує впровадження е-квитка. Ми цінуємо ваше бажання отримати зручну, прозору та сучасну можливість оплати проїзду. Саме тому ми разом з нашим партнером - міжнародною компанією платіжних технологій Visa – продовжуємо дію акції ще на місяць. Бажаємо комфортних поїздок і віримо в перемогу України", - написали в офіційному відомстві.
Система автоматично врахує 50% знижку при оплаті. Важливо не забути зафіксувати місце висадки - повторно прикласти картку до валідатора при виході (в області діє різна тарифна сітка, тому система списує кошти за відстань).
Врахуйте, що однією банківською карткою (або іншим пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише для одного пасажира.
- Нагадаємо, через збій е-квитка 23 лютого у львів'ян, які оплачують поїзд безготівково, гроші можуть стягуватися із затримкою
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)