Кардинал Микола Бичок передав монаху зі Львівщини свою вервицю для аукціону заради збору на ЗСУ
Вервицю з малахітового каменю, якою молився під час виборів Папи Римського, кардинал Микола Бичок передав ієромонаху Макарію Дутці для аукціону на потреби 68-ї бригади
Про це ієромонах Свято-Успенської Унівської лаври на Львівщині Макарій Дутка повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
Макарій Дутка оголосив збір на потреби 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Для аукціону він виставив унікальну вервицю, виготовлену з малахітового каменю, яку отримав для цієї мети від кардинала Миколи Бичка, яку той відповідно отримав у подарунок із Демократичної Республіки Конго.
Ця вервиця особлива тим, що кардинал використовував її для молитви під час виборів Папи Римського.

фото: Макарій Дутка
Онлайн-аукціон тривав добу й приніс 83 000 грн. Найбільший внесок зробила пані Ірина Майорчак із села Вовків на Львівщині — мама Героя України Миколи Майорчака.
Читайте також: "Чим більше дронів передамо, тим менше хлопців будемо зустрічати "на щиті", - єромонах Макарій Дутка
- Актуальне
- Важливе