![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Без зв'язку, але з надією: у Львові рідні захисників Маріуполя розколядою нагадали про тих, хто у полоні
У четвер, 1 лютого, рідні захисників Маріуполя у центрі Львова нагадали розколядою про українських воїнів, які досі перебувають у нелюдських умовах російського полону
Про це повідомляє "Еспресо.Захід".
Родини полонених захисників Маріуполя разом із Першим театром та молоддю зібралися на розколяду, аби нагадати про тих, хто вже другий рік перебуває у нелюдських умовах російського полону.
"Я мама захисника Маріуполя Назара Харіва, він боєць полку спеціального призначення Азов. У 2022 році 20 травня вони вийшли з Азовсталі. То фактично був останній зв'язок. Той останній день він подзвонив, сказав, що їх не буде. Потім Оленівка. А потім 9 місяців повної невідомості", – говорить у коментарі "Еспресо.Захід" Наталія Харів.
Коли ж в Оленівці вчинили жахливий теракт, єдине, що знала мала –це те, що у тому бараці Назара не було. Згодом, коли у вересні 2022 року повернули із полону частину азовців, хлопці розповіли, що його вивезли, проте невідомо куди саме.
"Аж у травні 2023 року приїхали хлопці наші львівські з полону, яких поміняли, вони мені сказали, що він в Донецькому СІЗО. Але в кінці жовтня подзвонили з Червоного Хреста і сказали, що мій син повторно підтверджений Росією як військовополонений, а це означає, що його знову кудись вивезли, – ділиться пані Наталія. – Але в кінці жовтня подзвонили з Червоного Хреста і сказали, що мій син повторно підтверджений Росією як військовополонений, а це означає, що його знову вивезли. Дотепер я не знаю, де моя дитина, де його тримають, куди його вивезли, що з ним. Абсолютно жодних новин".
Разом з іншими рідними воїнів вона також підкреслює той момент, що у жодному із двох останніх обмінів азовців не було.
"Після травня 2023 року жодного азовця не обміняли", – наголошують учасниці.
Тож, сьогодні їхня мета – змінити це і робити все можливе, аби нарешті побачити своїх близьких живими та в Україні.
Фото: Андріана Стахів
- Нагадаємо, 26 грудня у Львові поруч із ватрою коляди зібралися рідні полонених азовців, які прийшли нагадати про своїх близьких, а до них із колядами доєднався Перший театр, який підготував на цей вечір "Дорогу Різдва".
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)