
П’єси про домашнє насильство тепер звучатимуть з аудіосцени театру Лесі
Дві драматичні п’єси "Війна фрау Козак" та "Стікери" у режисерських постановках Світлани Федєшової та Василя Колісника тепер можна слухати онлайн з аудіосцени театру на платформах Apple Podcasts, Spotify та YouTube Театру Лесі Українки у Львові
Про це "Еспресо.Захід" повідомили у фонді "Запорука".
На початку березня у межах проєкту "Розриваючи тишу" перформативні читання за цими п’єсами організував фонд "Запорука" у співпраці з театром. На дві офлайн-події цього камерного формату прийшло близько сотні людей.
Після п’єс відбулось обговорення проблеми на панельних дискусіях з експертами й експертками у сфері протидії домашньому насильству, творчою спільнотою театру й глядачами.
Тепер ці історії можуть почути всі охочі, незалежно від місця та часу. Прониклива гра акторів й акторок змусить кожного відрефлексувати. Моноп’єсу "Війна фрау Козак" читає Таїсія Малахова. "Стікери" — Наталія Мазур, Анастасія Перець, Ольга Федина та Андрій Лановенко.
Якщо ви не змогли відвідати вистави, то це чудова нагода не лише долучитися до розмови, а й знайти час для власних роздумів. Слухати п’єси можна тут: https://linktr.ee/teatrlesi
https://www.youtube.com/watch?v=SHQOdTkosuU
Про проєкт
Проєкт "Розриваючи тишу", ініційований Благодійним фондом "Запорука", створений для всебічної підтримки жінок і дівчат на Львівщині, які постраждали від домашнього насильства. Ця ініціатива охоплює 5 основних напрямів, кожен із них спрямований на відновлення гідності, безпеки та ресурсів постраждалих. Проєкт запроваджений Благодійним фондом "Запорука" за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та гуманітарної допомоги Women's Peace & Humanitarian Fund (WPHF). WPHF — це міжнародний фонд, що підтримує ініціативи, спрямовані на посилення спроможності жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та побудові миру.
Довідково про фонд "Запорука"
"Запорука" – благодійний фонд з багаторічним досвідом у сфері охорони здоров’я, заснований у 2008 році. Ми допомагаємо долати життєві виклики, аби українці відчували власну цінність та гідність під час лікування та у скрутні часи, керуючись трьома цінностями: людяність, чесність, ефективність.
З моменту заснування, фонд підтримав родини важкохворих дітей і створює умови, аби сім’ї були разом під час лікування. З 2009 року надали можливість 1347 дітям та їх родинам безоплатно проживати на "Дачі". Це перший в Україні родинний дім, де сім’ї важкохворих дітей можуть проживати безоплатно поруч з лікарнею.
До слова, тернопільському театру ляльок - 45 років
- Актуальне
- Важливе


