Еспресо. Захід

Львівська міськрада звернулась до президента та РНБО з вимогою скасувати санкції щодо Порошенка та зосередитись на боротьбі з ворогом, а не на політичних розрахунках

20 лютого, 2025 четвер
11:42

Депутати Львівської міської ради  звернулись до президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збереження єдності українців як головного чинника спротиву агресору

Зміст

Відповідне звернення зачитали під час сесії Львівської міської ради 20 лютого, передає "Еспресо.Захід"  

“Шановні Президенте, члени Ради національної безпеки і оборони України, народні депутати, урядовці! Ми, депутати Львівської міської ради, звертаємося до вас з глибоким занепокоєнням у зв'язку з останніми подіями в Україні, які ставлять під загрозу єдність та згуртованість українського народу у боротьбі з російським агресором. Це важливий фактор, який може забезпечити нашу перемогу та відновлення миру на нашій землі", – йдеться у зверненні. 

Депутати відзначають, що саме єдність  стала основною рушійною силою опору. 

"Воїни на фронті, волонтери, медики, прості громадяни — кожен робить свій внесок у цю боротьбу. Наша сила – у єдності. І саме тому ми звертаємося до вас, щоб застерегти від політичних дій, що можуть розколоти наше суспільство, послабити підтримку державної влади і завдавати удару по моральному духу нації, – заявляють депутати Львівської міської ради. – Ми розуміємо необхідність ухвалення екстраординарних заходів для боротьби з ворогом, однак не можемо мовчати, коли дії влади руйнують основу національної єдності. Репресивна політика, що спрямована на переслідування тих, хто стоїть на захисті держави, є недопустимою в умовах війни".

У Львівській міській раді впевнені, що  переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, а також арешти військових, кримінальні справи відносно керівників місцевого самоврядування є серйозною загрозою для стабільності нашого суспільства. Влада повинна зосередити свої зусилля на боротьбі з ворогом, а не на політичних розрахунках, які лише ослаблюють довіру до державних інституцій.

"Ми, депутати Львівської міської ради, вважаємо вкрай важливим сьогодні зберегти єдність українського суспільства як основу нашої перемоги. Всі рішення влади мають бути спрямовані на зміцнення довіри, згуртованості та спільних зусиль у боротьбі з агресією. Влада має відновити довіру, забезпечити прозорість у прийнятті рішень, які стосуються національної безпеки та оборони, та припинити використання воєнного стану для політичної боротьби", – йдеться у зверненні. 

Що вимагають депутати Львівської міської ради

 1. Припинити використання державних органів у політичних цілях та негайно скасувати рішення РНБОУ щодо введення санкцій проти Петра Порошенка. Необхідно припинити будь-яке політичне переслідування громадян, які діють на підтримку Збройних сил України і нашої державної незалежності.

2. Забезпечити належний захист українських військових, зокрема припинити незаконні переслідування, пов’язані з їх службовою діяльністю. Не можна допустити, щоб арешти та кримінальні справи щодо військових деморалізували армію і підривали бойовий дух ЗСУ.

 3. Відновити справедливість та припинити переслідування посадових осіб органів місцевого самоврядування. Будь-які незаконні дії, що спрямовані на їх знищення чи зниження авторитету місцевого самоврядування, мають бути негайно припинені.

 Збереження єдності українців — це наш ключовий чинник перемоги. Ми не маємо права дозволити втратити цю єдність через внутрішні політичні протиріччя. Усі ми повинні працювати на перемогу та зміцнення нашої держави. 

  • 13 лютого Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про санкції проти п'ятого президента України Петра Порошенка, Ігоря Коломойського, Костянтина Жеваго, Геннадія Боголюбова та Віктора Медведчука
Теги:
Читайте також:
Львів
-0.1°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.43
    Купівля 41.43
    Продаж 41.92
  • EUR
    Купівля 43.34
    Продаж 43.96
  • Актуальне
  • Важливе
2025, п'ятниця
21 лютого
16:48
дитяче порно
У Хмельницькому затримали чоловіка, який створив 11 вебресурсів з дитячим порно
16:33
Ускладнювали маршрути та плутали сліди: на Рівненщині викрили двох чоловіків, які за 6000 доларів допомагали втекти з країни
16:14
автобуси "Електрон"
В Ужгороді запускають новий маршрут, на якому курсуватимуть автобуси львівського "Електрону"
16:12
У Львівській громаді цього року планують ремонт 25 ґрунтових доріг
15:57
На Львівщині отримала опіки жінка, яка намагалась погасити пожежу сухостою
15:57
Оновлено
Суд у Львові оголосив перерву в розгляді справі ветерана, підозрюваного в побитті. Потерпілий на засідання не з'явився
15:42
Налагодив корупційну схему на ухиленні від військової служби: викрили виконувача обов’язків голови РВА на Хмельниччині
15:30
підозра главі Дагестану
На Буковині СБУ заочно повідомила про підозру главі Дагестану
15:17
У Прикарпатський онкоцентр придбали сучасний комп'ютерний томограф вартістю понад 13,5 млн грн
14:48
Три індустріальні парки із заходу України втратили право на пільги від держави
14:23
Померла багаторічна солістка балету Львівської національної опери Галина Сахновська
14:09
На Рівненщині вчитель кричав на учнів і застосовував фізичну силу, у поліції розслідують деталі інциденту
13:58
Волинські митники затримали партію дитячих іграшок орієнтовною вартістю понад 5 млн грн
13:47
Марина Круть, трек "Пісне моя"
Марина Круть у свій день народження презентувала пісню, присвячену загиблим героям
13:30
На 8 років ув'язнили чоловіка, який скоїв смертельну ДТП на Рівненщині
12:56
"Коли страх контрольований – з ним можна штурм відбивати": доброволець Нео про бої з окупантами
12:41
школа, урок
У Мукачеві 24 лютого відновлять навчання у школах
12:26
Львів передав для ЗСУ чергову партію допомоги на понад 6 млн. грн
12:09
Судмедексперта на Буковині підозрюють у хабарництві за ухилення від мобілізації
11:57
"Наче кіт –  розгубив вісім життів": 22-річний князівський воїн розповів про знайомство з "рускім міром"
11:44
На Волині водій збив 17-річну дівчину і втік з місця аварії
На Волині водій збив 17-річну дівчину і втік з місця аварії
11:05
Львівські нейрохірурги врятували однорічну дитину із пухлиною мозку
Львівські нейрохірурги врятували однорічну дитину із пухлиною мозку
10:52
Ексклюзив
Загинув до приїзду швидкої: у Львові легковик збив на смерть чоловіка
10:36
Скільки людей перетнули західний кордон України 20 лютого
10:07
черги на кордоні
Черги на кордоні з Польщею у Львівській області 21 лютого
10:04
На кордоні з Румунією затримали групу ухилянтів у супроводі неповнолітніх провідників
На кордоні з Румунією затримали групу ухилянтів у супроводі неповнолітніх провідників
09:41
У Львові внаслідок пожежі у квартирі ледь не загинула літня жінка
09:22
Львівщина 21 лютого попрощається із захисниками Артемом Бородаєм та Володимиром Токарем
Львівщина 21 лютого попрощається із захисниками Артемом Бородаєм та Володимиром Токарем
09:10
Колишнього службовця Львівської митниці судитимуть за зловживання зі збитками на 15 млн грн
08:41
На війні загинув бойовий медик з Рівненщини Олександр Ковальчук
На війні загинув бойовий медик з Рівненщини Олександр Ковальчук
08:17
Ексклюзив
Деталі інциденту з ветераном, який допоміг розігнати наркопритон у Львові
08:07
Родина полеглого захисника з Тернопільщини купила квадрокоптер для ЗСУ
Родина полеглого захисника з Тернопільщини купила квадрокоптер для ЗСУ
07:43
хмари
Погода на заході України: прогноз синоптиків на 21 лютого
2025, четвер
20 лютого
22:30
Поїхав автобусом до Ковеля: на Волині безвісти зник 34-річний чоловік
22:15
еко_Львів
У Львові розробили схему екокоридорів у місті
21:56
Закарпатські надзвичайники врятували двох туристів, один з яких впав в ущелину
Закарпатські надзвичайники врятували двох туристів, один з яких впав в ущелину
21:35
мобілізація
Вибив вікно у лікарні: на Тернопільщині чоловік намагався втекти від ТЦК
21:16
"Я більше не можу мовчати": Андрій Слюсарчук, "Доктор Пі", звернувся до Дональда Трампа
21:00
Немовля
У Трускавці планують виплачувати по 10 тис. грн за кожну новонароджену дитину
20:46
дистанційне навчання у школах
На Буковині в усіх школах та дитсадках запроваджують обмежувальні заходи через грип та ГРВІ
Більше новин