Прикордонники наразі не мають підтверджень про страйк польських фермерів і блокування шляху перед ПП "Долгобичув – Угринів"
Офіційного підтвердження від польської сторони про можливе обмеження руху в напрямку пункту пропуску не надходило
Про це повідомила пресслужба 7 прикордонного Карпатського загону.
"Станом на цей момент офіційного підтвердження від польської сторони щодо можливого обмеження руху в напрямку пункту пропуску не надходило. Крім того, за наявною інформацією, дозвіл на блокування руху учасниками акції на цей час не отримали", - йдеться в повідомленні.
Прикордонники додали, що самого зібрання поблизу кордону на цьому напрямку виключати не можна, проте не обов'язково, що воно відбуватиметься з перекриванням руху транспорту.
"Прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону перебувають у постійному робочому контакті з польськими колегами та уважно відстежують ситуацію, аби своєчасно інформувати громадськість про будь-які зміни в транскордонному русі", - додали в пресслужбі.
Раніше стало відомо, що 23 січня перед пунктом пропуску "Долгобичув – Угринів" польські фермери планують розпочати страйк, який мав би тривати впродовж дня. Про це повідомляла Львівська митниця з посиланням на колег із Польщі.
Як сказано в дописі, блокування автошляху, який веде до пункту пропуску з суміжної сторони, мало б тривати з 11:00 до 15:30 за польським часом. Хоча загалом сільгоспвиробники сусідньої країни анонсували проведення акції протесту впродовж усього дня.
Львівські митники попросили співвітчизників зважати на ці обставини й для перетину кордону обирати альтернативні обирати альтернативні пункти пропуску.
- Черги на кордоні з Польщею у Львівській області 21 січня
- Актуальне
- Важливе