Еспресо. Захід

У Франківську зачиняється притулок для котів, небайдужих просять допомогти

Наталія Фанок
23 вересня, 2024 понедiлок
22:20

Волонтери "Дому Сірка" просять небайдужих знайти для їхніх підопічних перетримку чи взяти їх назавжди

Зміст

Про це інформує "Канал 402", передає "Еспресо.Захід".

15 пухнастиків шукають дім

У Франківську зачиняється притулок для котів "Світ Сірків", тож волонтери просять небайдужих знайти для їхніх підопічних перетримку чи взяти їх назавжди.

Нині тут 15 знайд або ж тих, від кого господарі відмовилися. У котячій "комуналці" про них дбали, лікували і давали тимчасовий прихисток, поки не знайдуться нові хазяї. Та кілька днів тому власник приміщення ошелешив звісткою – продає його.

Керівниця БФ "Дім Сірка" Наталія Когут зазначила, що їй дали два місяці на виїзд – за цей час потрібно зробити ремонт приміщення, аби здати його у такому стані, в якому орендували. Тому, каже пані Наталія, потрібно терміново знайти нових господарів для тварин. Частину можливо перевезуть в інше місце, але всі, на жаль, там не помістяться.

Усі коти стерилізовані, оброблені від паразитів та соціалізовані.

Про "Світ Сірків"

"Світ Сірків" – простір від благодійної організації "Дім Сірка" – відчинив свої двері в одній з новобудов у приміському селі Вовчинець на початку вересня 2019 року. П’ять років "Світ Сірків" працював як зоомагазин, ветеринарна аптека та ветеринарна лікарня, яка здійснювала стерилізацію тварин, вакцинацію та огляд. Також "Світ Сірків" слугував місцем тимчасової перетримки тварин та готелем для дрібних тварин з "номерами" різної вартості, зокрема і класу люкс.

У просторі можна було придбати не тільки корм та ліки для тварин, а також екосумки, чашки, подушки та іншу продукцію із зображеннями собак і котів. Всі виручені кошти спрямовувались на допомогу тваринам у "Домі Сірка".

Готель для котів

Раніше ми повідомляли, що в Івано-Франківську облаштували готель для котів, також тут функціонує магазин.

За словами співзасновниці Валерії Кушніренко, зооготель "CatCity Hotel" пропонує перетримку для кицюнь та котиків у гарних умовах з індивідуальним підходом до кожної тварини. Також тут працює зоомагазин, де можна придбати усе необхідне для свого улюбленця.

Тварини розміщені у просторих боксах та не контактують між собою.

  • До слова, львівська Домівка врятованих тварин випустила на природу 22 соколів.
Теги:
Читайте також:
Львів
+15.3°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
21:53
троянди на все літо
На Львівщині 8 червня очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів
21:37
На концерті Ірини Федишин у Галичі чоловік провалився під сцену під час освідчення
20:55
"Кручу педалі, щоб вони жили"
У Львові під час благодійного велопробігу зібрали 2 млн грн для дітей з онкозахворюваннями
20:14
У Львові 8 червня попрощаються з воїнами Денисом Войналовичем та Віталієм Огоринським
19:45
Ексклюзив
сміттєпереробний завод у Львові
Новий підрядник сміттєпереробного заводу у Львові: як влада міста усуває польську компанію від виконання робіт
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганяк і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
2026, субота
6 червня
14:45
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
13:49
Оновлено
Обмін полоненими 05.06.2026
Шестеро жителів Львівщини повернулися з російського полону: прізвища
13:31
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
13:01
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
12:22
Інтерв’ю
Руслан Неровня на позивний Таблиця
"Мені важливо зафіксувати свій час і досвід": начальник штабу танкового батальйону 125-ї бригади про війну і творчість
12:10
Інтерв’ю
Нікіта Кісельов
"Мені б на сніданок твій поцілунок". Ідеальний рецепт схуднення від співака Нікіти Кісельова
11:43
Львівщина 6 червня попрощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
Львівщина 6 червня прощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
Більше новин