live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У новоутворених райадміністраціях на Львівщині працевлаштують понад 800 чиновників


фото: freeiik.jpg
Старі адміністрації працюватимуть ще близько 2-3 місяців.

Про граничну чисельність працівників районних державних адміністрацій стало відомо з розпорядження голови ЛОДА 12/0/5-21 від 11 січня, інформує "Еспресо.Захід".

Згідно з документом, гранична чисельність працівників семи нових РДА становитиме 833 особи. Найбільше працівників передбачається у Львівській та Стрийській РДА – 165 та 137 відповідно.

У Яворівській РДА - 110, у Червоноградській – 113, Самбірській – 113, Золочівській –113. Найменший штат передбачається у Дрогобицькій РДА – 82 працівники.

Читайте також: Органи влади без повноважень та бюджету: що не так з новоутвореними районами

Як повідомив у коментарі "Еспресо.Захід" голова Городоцької РДА Іван Саган, попередні райадміністрації мали бути ліквідовані ще з 1 січня, але цього зроблено не було через відсутність законодавчої бази:

"Щоби відбулася ліквідація і звільнено людей, їх потрібно попередити за місяць, згідно з трудовим законодавством. Та поки таких рішень не було навіть зі структурними підрозділами.

Така ситуація може тривати ще 2-3 місяці. До того часу діяльність адміністрацій мала б фінансуватись. За грудень люди отримали зарплати, а далі – побачимо".

Зараз адміністрації передають громадам майно, але є ще низка питань, які залишаються не вирішеними:

"Наша адміністрація передала громадам фактично все майно. Але залишається ще багато роботи. Якщо по освіті та культурі вже все влагоджено, то інші питання поки не врегульовані.Не вирішено поки питання з трудовим архівом, ЦНАП, службою у справах дітей, соцзахистом".

Читайте також: Рада прийняла за основу проєкт закону про реорганізацію громад і районів

  • Нагадаємо, з 1 січня 2021 року старі районні ради та адміністрації мали припинити існування, але водночас нові не змогли почати функціонувати повноцінно. Адже у них немає законодавчої бази, яка визначає їх повноваження та особливості роботи.
  • Лише 4 грудня президент нарешті спромігся підписати закон №3651 "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій". Він не дає відповіді на більшість запитань, але хоча б регулює роботу на початковому етапі.
  • Усього на Львівщині замість 20 районів утворено сім: Дрогобицький, Золочівський, Львівський, Самбірський, Стрийський, Червоноградський, Яворівський. Відповідно, у нових районах будуть діяти нові укрупнені РДА та районні ради, які вже були обрані 25 жовтня.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

новини партнерів

19 січня, 2021 вівторок

19 січня, 2021 вівторок

18 січня, 2021 понеділок

17 січня, 2021 неділя

16 січня, 2021 субота

15 січня, 2021 п'ятниця

14 січня, 2021 четвер

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати