live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Від штрафу до позбавлення волі: в Міносвіти нагадали підлеглим про санкції за порушення карантину


фото: mrpl.city
Так у відомстві відреагували на незгоду закривати школи, дитсадки, коледжі й університети у "червоній" карантинній зоні.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки до керівників обласних освітніх департаментів і директорів шкіл, передає "Еспресо.Захід".

У МОН зазначили, що їм відомі факти, коли в окремих містах, які входять до "червоної" карантинної зони, порушують карантин і не виконують зобов’язання про закриття шкіл і садків. Відтак нагадали в листі, що в разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність (стаття 80 Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я”).

За порушення статті 443 Кодексу про адмінправопорушення, порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом про захист від інфекційних хвороб, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, загрожує штраф. Для посадової особи це від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

А згідно зі статтею 137 Кримінального кодексу, невиконання або неналежне виконання професійних обов'язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх, якщо це спричинило істотну шкоду, загрожує штрафом від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі чи в’язницею до трьох років.

Нагадаємо, в Тернополі правоохоронці уже складають протоколи на керівників садків і шкіл, бо міська влада вирішила не зупиняти навчального процесу.

Раніше на Тернопільщині батьки вийшли на страйк з вимогою не закривати школи й садочки в "червоній" зоні.

Нагадаємо, з 7 вересня в Україні діють оновлені карантинні обмеження.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати