live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Львові створять унікальний болотяний парк


фото: Facebook Олександри Сладкової
Зону рекреації, площею близько 5 га облаштують у мікрорайоні Рясне на території двох озер та болота між ними.

Рішення про це було прийнято на сесії ЛМР, інформує "Еспресо.Захід".

Депутати ЛМР підтримали ухвалу про розроблення детального плану території в районі вулиць Величковського, Прилбицької, залізничної колії між мікрорайонами Рясне-1 та Рясне-2.

Як пояснив під час пленарного засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, детальний план дасть змогу облаштувати там новий болотяний парк навколо озера на Сотника Панаса.

Це рішення необхідне, щоб передбачити земельні ділянки під майбутнє парк і змінити призначення земель на рекреаційне.

У коментарі "Еспресо.Захід" начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова розповіла, що рішення депутатів дало старт розробці ДПТ, що змінить зонування на рекреаційне з врахуванням інших зон та інфраструктури міста. "ДПТ дасть можливість зрозуміти яка саме ділянка може бути віддана для рекреації. Тоді ми знатимемо імовірну площу парку. Після того як депутати проголосують першу земельну ухвалу, що дасть старт виготовленню проекту землеустрою межі парку будуть уточнені і затверджені", – повідомила чиновниця. 

Щодо термінів реалізації проєкту, то він може зайняти до 3 років. Проте, плануванням парку можна буде займатись одразу після цієї першої земельної ухвали. А ескізні проекти можуть бути зроблені вже зараз. І цей процес сьогодні активно просувають депутати і мешканці.

Про те, що почалися підготовчі процеси, щодо створення тут парку  Олександра Сладкова повідомляла ще на початку червня.

Ініціатива створити на цій території парк йшла від мешканців двох мікрорайонів: Рясне-1 та Рясне-2, між якими і розташована ця територія, площею близько 6 га. Вони переконували, що облаштувати дикий парк на місці болітця і озера з качками в дуже урбанізованому середовищі мікрорайонів їхня мрія.

Згодом до розвитку цієї ідеї долучились і місцеві депутати, Шевченківська райадміністрація та чиновники управління архітектури.

"Депутати ініціювали цього року розробку ПКД (проєктно-кошторисна документація – ред.) щодо благоустрою двох водойм: на Величковського та на Сотника Панаса. Шевченківська районна адміністрація незабаром проведе тендери, а Управління архітектури та урбаністики розпочало роботу з розробки ДПТ (детальний план території – ред.) для того, аби перевести ці території в статус рекреаційних та уможливити появу парку", - відзначала Олександра Сладкова на своїй Фейсбук-сторінці.

 

 

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати