live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

36 бурштинових ділянок виставили на аукціон


фото: Держгеонадра
Пропозиції опублікували в Інвестиційному атласі надрокористувача.

Про це повідомила пресслужба Державної служби геології та надр України, передає "Еспресо.Захід".

Так, 7 вересня сервіс доповнили 36-ма новими обє’ктами із покладами бурштину. Їх підготували спільно із облдержадміністраціями: 15 ділянок розташовані на Рівненщині, ще 18 та 3 – у Житомирській та Волинській областях відповідно.

Додамо, електронні торги проходять в Інвестиційному атласі. Надрокористувачам пропонують "наскрізний" спецдозвіл нагеологорозвідку з подальшим видобуванням терміном на п’ять років. Стартова ціна лоту на "ProZorro.Продажі" – 34 тис. грн за гектар.

"Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на аукціон будь-яку ділянку, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможцем буде визначено компанію, яка запропонує найвищу ціну за лот–, – нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах. Він також зазначив, що це лише частина "бурштинових пропозицій": ще дві площі із покладами сонячного каміння перебувають на погодженні у Міндовкілля, а на черзі – підготовка нових бурштинових ділянок для виставлення на аукціони.

"Залучення інвестицій у розробку покладів надр є драйвером економіки відповідних областей: стимулює супутні виробництва, розвиток інфраструктури та створення робочих місць", – впевнений Роман Опімах.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати