live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Історію Франківська презентували в мультимедійному дійстві

"Станіславів все ж живе" – словесно-музично-мультимедійне дійство під такою назвою показали в рамках відзначення 5-х Днів польської культури в Івано-Франківську

Про це повідомляє на своїй facebook-сторінці Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій "Палац"

Дійство підготував і показав Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Переплетені кінокадри, театральні сценки, пісні та поезію виконали волонтерів Центру, учні місцевої школи, а також активні представники польської громади.

Вони представили історію міста в кількох жанрах: фільмовому, театральному та вокально-сценографічному – від його заснування через надання Магдебурзького права, долі мешканців після поділів і до сьогодення. Автори згадали про видатних людей (Адама Міцкевича, Францішка Карпінського, Івана Франка), які додали неповторного колориту місту, про сучасних письменників і поетів, відомих як представники "cтаниславівського феномену".

Зазначимо, цими вихідними в Івано-Франківську тривають Дні польської культури, організовані Центром польської культури та європейського діалогу.

У рамках їх відзначення пройшов квест вулицями міста, відкрили виставку про лічницю доктора Аполінарія Тарнавського, а сьогодні в палаці Потоцьких відбудеться вечір польської музики й танцю.

У заходах враховано карантинні обмеження, вони відбуваються з дотриманням санітарних правил і норм. У деяких заходах можна взяти участь, не виходячи з дому – в режимі онлайн.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати