live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Львівщині з'явиться півтори сотні кілометрів нових туристичних маршрутів


фото: Пресслужба ЛОДА
144 кілометри нових екостежок для туристів ознаковують на території Національного природного парку "Сколівські Бескиди".

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Як зазначають в адміністрації, нині надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму. Втім через великий запит на відпочинок в Карпатах є чимале навантаження на природні території. Проєкт ознакування шляхів активного та екологічного туризму надає чудову можливість для безпечних туристичних подорожей, а також відіграє важливу роль у збереженні природних територій нацпарку.

"У 2019 році було ознаковано 60 км шляхів активного й екологічного туризму. Цього року ми ознакуємо втричі більше. Запрошуємо туристів мандрувати Львівщиною. І робимо все, аби це було зручно", – каже начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

Зазначимо, в межах проєкту "Проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного та екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП "Сколівські Бескиди" передбачено ознакування шляхів активного та екологічного туризму навколо НПП "Сколівські Бескиди," встановлення навігаційних знаків та інформаційних стендів, виготовлення картосхем, в тому числі електронні карти шляхів.

Додамо, у чотирьох карпатських областях - Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та  Чернівецькій – в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізують 45 еколого-туристичних проектів на 14 млн грн. З найцікавіших проектів у Львівській області слід відзначити розбудову музею Тустань в Уричі, аптеки-музею піонера нафтопереробного промислу у Бориславі Йохана Заха, реконструкцію замку у Східниці, розвиток туристичного потенціалу р. Дністер, Дрогобича, Золочівщини та Турківщини.

новини партнерів

3 березня, 2021 середа

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

28 лютого, 2021 неділя

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати