На найближчій сесії ЛМР хочуть заслухати звіт директорки "Львівавтодору" щодо впровадження е-квитка
Депутати "Європейської солідарності" стурбовані повільними темпами реалізації проєкту, що загрожує зривом озвучених термінів впровадження е-квитка у громадському транспорті Львова в січні 2022 року. Відтак, хочуть заслухати звіт директорки ЛКП "Львівавтодор" Оксани Єстеферової.
Про це повідомив голова фракції "Європейська солідарність" Петро Адамик, передає "Еспресо.Захід".
Депутат зазначив, що підготував проєкт ухвали, яка передбачає звіт директорки ЛКП "Львівавтодор" Оксани Єстеферової щодо впровадження е-квитка у Львові на найближчій сесії Львівської міської ради.
Читайте також: Е-квиток у Львові: що потрібно врахувати до старту проєкту
За його словами, депутати фракції "Європейська солідарність" Львівської міськрада стурбовані повільними темпами реалізації проєкту. "Це загрожує зривом озвучених термінів впровадження е-квитка у громадському транспорті Львова в січні 2022 року, оскільки наразі тривають лише технічні роботи, а саме – встановлюють валідатори у громадському транспорті", – додав він.
Читайте також: Е-квиток може стати "зашморгом на шиї" бюджету Львова, – Товстига
Втім, каже Петро Адамик, впровадження е-квитка передбачає масштабні організаційні роботи, юридичну підтримку, а також економічні розрахунки впровадження е-квитка. Саме щодо цих трьох аспектів проєкту е-квитка депутати Львівської міської ради й планують отримати вичерпну інформацію від директорки ЛКП "Львівавтодор", додав депутат.
Читайте також: Якби Садовий і Білий не втручалися, е-квиток уже працював би, – Сергій Журбенко
- Нагадаємо, у березні до Львова привезли першу партію тестових валідаторів для електронного квитка, наразі їх встановлюють у транспортних засобах, а тестове використання на окремих маршрутах планують запустити із серпня-вересня.
- Уже в грудні мають завершити всі монтажні та тестові роботи, а в січні 2022 року система е-квитка у Львові має повністю запрацювати.
- Загалом запровадження е-квитка у Львові обійдеться в 11 млн євро, 10 млн з яких – це кредит Європейського банку реконструкції та розвитку.
- Нагадаємо, переможцем тендеру на впровадження е-квитка у Львові став чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe – Municipal Technologies LLC. Загальна максимальна вартість проєкту – 11,2 млн євро (10 млн євро – кредит ЄБРР, 1,2 млн євро – місцевий внесок). У відсотковому відношенні більше роботи виконують чехи ("залізо", тобто самі валідатори, та керування ними), ніж українці, які створюють додатки для використання. Відповідно, відношення роботи становить приблизно 75-80% на 20-25%.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе