![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
"Ми наполегливо працюємо, щоб бути найкращою армією Європи", – підполковник Ярослав Мельничук
Нині Оперативному командуванню "Захід" – шість років.
Про це повідомляє "Еспресо.Захід".
"Наші всі офіцери мають бойовий досвід, – наголосив в.о. начальника прес-служби ОК "Захід" підполковник Ярослав Мельничук. – Наше головне завдання – робота в ООС. Усі операції, які відпрацьовують частини, що входять до ОК "Захід", планують у нас. Ми перші вступили в бій із регулярними російськими військами".
За словами Ярослава Мельничука, нині враховують досвід важких 2014, 2015 років на передовій. Тому нині в об’єднанні враховують власний досвід і працюють за стандартами НАТО.
"Сьогоднішній день – чергова сходинка до нової армії. Рік минув, і ми стали сильнішими, знаємо, чого хочемо і як навчати свої війська. Стало більше конкретики. Ми змінюємося якісно. Цей процес тривалий, але ми наполегливо йдемо до того, щоб бути найкращою армією Європи", – додав Ярослав Мельничук.
- Нагадаємо, нині оперативне командування "Захід" святкує шестиріччя від дня заснування. До складу ОК "Захід" входить 24 "королівська" бригада, що дислокується в Яворові на Львівщині.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)