Еспресо. Захід
Оновлено

Куди піти у Львові із 22 по 28 квітня: Lviv Gallery Weekend

27 квітня, 2024 субота
12:05

Цього тижня на львів'ян та гостей міста очікує низка концертів, виставок, кінопоказів, літературних подій, вистав, зустрічей, а також фестивалів і ярмарків

Зміст

Новий тиждень пропонує львів'янам та гостям міста чимало цікавого. Куди можна піти, розповідає "Еспресо.Захід", афіша щодня доповнюється свіжими подіями.

Фестивалі та ярмарки

Lviv Gallery Weekend

Упродовж 26 – 28 квітня у Львові понад 20 мистецьких локацій пропонують містянам і гостям свою насичену програму та запрошують провести час разом.

Відвідувачів запрошують на авторські та кураторські екскурсії, квести і майстер-класи, відкриття виставок і нової галереї, лекції і дискусії, мистецький аукціон.

А родзинкою програми стане "Ніч галерей", яка відбудеться у суботу, 27 квітня, коли артпростори будуть працювати аж до 22:00.

Учасниками Галерейного Вікенду стануть Дзиґа, Ya Gallery Lviv, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, галерея "Зелена канапа", Iconart Contemporary Sacred Art Gallery, Art Salon Veles, Art gallery of madam Palmgren, The House of Fine Art HOFA Gallery, галерея "Світло", Gallery 101, Shum Art Gallery, галерея-рамарня Цмок, Центр інтелектуального мистецтва Меркурій, Jam Factory Art Center, Дім Франка, Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова Вежа, Intellias та Мистецька галерея "БандеРоль".

Програма за посиланням.

афіша

Концерти

Франсіс Пуленк. Французький променад

У вівторок, 23 квітня, у Львівському музеї історії релігії відбудеться концерт на підтримку ЗСУ "Франсіс Пуленк. Французький променад".

Це один із заходів у серії, яку організовують молодіжна організація Експеримент та Львівський музей історії релігії для того, аби зібрати кошти на підтримку українських військових.

Франсіс Пуленк – один з найчарівніших композиторів, яких дала світу Франція у XX столітті, вважають організатори.
Сучасник обох світових воєн, який став однією з найбільш значущих фігур серед французьких музикантів минулого століття.
"Він був людиною, "що створює власну музику", в якій органічно поєднуються академічна класика, джаз, естрада і фольклорні мотиви. Музика Пуленка – це його творчий портрет. Їй властива особливе чисто паризьке забарвлення і нерозривний зв'язок з паризькою вуличною піснею – шансон", – розповідають у музеї.

Початок о 18:00. Квитки можна придбати у касі музею або замовити за телефоном: 067 702 13 21 (Катя)

афіша

Вечір прем’єр 3.0

У п'ятницю, 26 квітня, Львівська філармонія запрошує львів'ян та гостей міста на "Вечір прем’єр 3.0".

Цього разу Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії в тандемі із солістами – Іриною Ключковською, Лідією Футорською, Іванною Гетто, Модестом Менцінським – та диригентом Сергієм Хоровцем представлять новітні твори наших закордонних сучасників, а також вже відому композицію українського митця Мирослава Скорика.

Початок о 19:00. Вартість квитків від 150 до 350 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

афіша

Stabat Mater

У субуту, 27 квітня, Львівська філармонія запрошує львів'ян та гостей міста на концерт "Stabat Mater".

Це твір уельського композитора Карла Дженкінса для симфонічного оркестру, хору та двох солістів, заснований на середньовічній католицькій секвенції "Stabat Mater".

Дженкінс поєднав традиційну західну музику (оркестрову і хорову) з народними інструментами і піснями зосередив свою увагу на музиці Близького Сходу. На відміну від більшості перекладень, в роботі уельського композитора використовується не тільки вихідний латинський текст, а і текст з інших джерел. Зокрема сюди входять: "Ave verum", "Плач" ("Lament") – вірш дружини композитора Керол Барретт і "Заклинання" ("Incantation") – частково виконується на стародавньому арабському, два поетичних твори – вірш Румі і уривок з "Епосу про Гільгамеша", перекладені на англійську та арамейську.

Початок о 18:00. Вартість квитків від 200 до 700 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

афіша

Традиційні пісні про любов та звитягу. Концерт гурту "Солом'яник"

У субуту, 27 квітня, Ді Франка запрошує всіх охочих зануритись в звучання народної пісні у виконанні гурту "Солом'яник".

"Вперше ми заспіваємо концерт для вас заплановано, адже до цього нас можна було почути лише спонтанно", – кажуть музиканти.

Співпраця дуету почалася на підґрунті старовинної музики, а саме виконання Українських духовних кантів, але дуже швидко розгалужилась на виконання народних пісень. Не було мети, окрім просто співати, і ось уже 10 років ми виходимо наповнювати звучанням протяжних пісень вулиці міста.

Початок о 19:00. Вартість – благодійний внесок 300 гривень. Придбати можна за посиланням на Монобанку.

афіша

Зустрічі, майстер-класи, лекції, екскурсії та презентації

Презентація книжки "Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга" Орисі Демської

У понеділок, 22 квітня, Центр Шептицького запрошує на презентацію книжки "Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга" Орисі Демської 

Подія відбудеться в рамках серії зустрічей "ДієСлова" від кафедри філології УКУ.

"Це давно очікуваний путівник у минуле української мови, сильної самодостатньої мови, яка століття за століттям уперто йшла до свого успіху. Захоплива динамічна розповідь і водночас дороговказ для всіх, хто готовий стати сильним голосом рідної мови у світі, де слабких не чутно і де треба протистояти пропаганді, дезінформації, наївному незнанню", – розповідають про книжку організатори.

Під час презентації відвідувачів запрошують поговорити про новий погляд на історію держави через оптику історії її мови, суспільний запит на власну історію, на реконструкцію власної історичної пам’яті, історію української мови у новій оптимістичній тональності, як історію успіху сильної мови, а також про мовознавство у час стрімких змін у суспільній свідомості та змін на мовній мапі України в режимі реального часу.

Початок о 18:30 (Паркова аудиторія). Вхід безкоштовний, але за попередньою реєстрацією.

афіша

Благодійні читання з поетом і військовим Артуром Дронем

У четвер, 25 квітня, у Книгарні-кавʼярні Старого Лева (на вул. Галицькій, 17) відбудуться благодійні поетичні читання поета та військовослужбовця Артура Дроня.

В Артура коротка відпустка і усі, хто прийде на читання, матимуть нагоду поспілкуватися з ним, послухати його вірші зі збірок "Гуртожиток №6", "Тут були ми", а також нові поезії, які він вперше почитає наживо.

Метою події є збір коштів для благодійного фонду "Голоси дітей", який надає допомогу дітям та родинам, постраждалим від війни. Тому для участі у події просять зареєструватися та здійснити донат від 200 гривень, вказавши в коментарі своє імʼя та прізвище, на Монобанку.

"А за найбільший донат ми підготували подарунок: комплект з 3-х книг всесвітньо відомого нейрохірурга та письменника Генрі Марша з автографами", – кажуть організатори.

Початок о 19:00.

афіша

Майстер-клас із писанкарства із Миколою Кремсою

У четвер, 25 квітня, Дім Франка запрошує на майстер-клас із писанкарства зі студентом іконописної школи "Радруж", дослідником Львова Миколою Кремсою.

"Писанки у нашого народу мають значення до певної міри талісмана. Свячені писанки або взагалі освячувані яйця є першою стравою, яка переломляє піст. Писанки приносять любов і приязнь. Дівчата обдаровують ними парубків, часом навпаки; в деяких краях обдаровують ними дорогих гостей. Червоні яйця дають здоров’я, красу, силу, – цитують у музеї Івана Франка. – Але це ще не все. Писанки є ланкою поміж нашим реальним світом і світом другим – таємничим, міфічним, де живуть люди чи духи".

Початок о 15:00. Вік учасників від 15 років. Вартість – 500 гривень, для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

афіша

Гаївки Галичини: спів, рух, контекст

У п'ятницю, 26 квітня, Бібліотека на площі Ринок та музична майстерня "Гкрба" запрошують на майстер-клас "Гаївки Галичини: спів, рух контекст".

На майстер-класі учасників навчать співати гаївки і покажуть, як водити їх. Також буде багато розповідей про різноманітність галицького гаївкового репертуару в контексті великодніх традицій загалом.

"В час Великого посту багато хто з нас активно готується до Великодня. Хтось налаштовується на миття вікон, хтось - на покупки нових вборів до свят, хтось шукає цікаві взори для писанок і нові ексклюзивні рецепти паски. Ну, а ми для вам готуємо гаївки", – розповідають у музичній майстерні.

Початок о 18:00. Вартість 250 гривень. Частина зібраних коштів – на ЗСУ. Реєстрація за посиланням.

афіша

Презентація книжки "Під опікою Святого Лазаря. Мандрівка в часі. Шпиталь. Львівська Політехніка. Дударик"

У суботу, 27 квітня, у Церкві святого Лазаря (вул. Коперника, 27) відбудеться презентація книги Богдана Білана та Миколи Бевза "Під опікою Святого Лазаря. Мандрівка в часі. Шпиталь. Львівська Політехніка. Дударик" за загальною редакцією Тетяни Вергелес.

Початок о 10:30.

Театр

Прем'єра вистави "Фредді, або Хто вбив баронесу?"

У четвер, 25 квітня, театр "Воскресіння" запрошує на прем'єру класичної французької комедії "Фредді, або Хто вбив баронесу?".

Вистава, поставлена в жанрі детективної комедії, перенесе глядача в захоплюючий світ циркового закулісся

"Фредді – директор цирку, талановитий і привабливий артист, клоун-віртуоз. Він відданий своїй справі й всім серцем хоче врятувати цирк від ймовірного краху через фінансові проблеми. Фредді гадає, що може врятувати цирк від фіаско, одержавши позику в баронеси Берга. Та візит до баронеси несподівано перевертає життя Фредді і його цирку з ніг на голову. Фредді звинувачують у вбивстві", – розповідають у театрі.

П'єса написана відомим французьким драматургом Р.Тома в середині XX століття, проте співзвучна з нашим сьогоденням.

Початок о 18:30. Вартість квитків від 300 до 350 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

афіша

Вистава "Я йду Христе"

На вівторок, 23 квітня, пам’яті митрополита УГКЦ Андрея Шептицького Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика та сучасний український експериментальний "Театр у кошику" підготували спільний проєкт – виставу "Я йду, Христе!" у живому супроводі відомих музикантів.

Проєкт створювали до 123-ї річниці інтронізації Митрополита Андрея Шептицького на главу УГКЦ.

"Сюжет зосереджується на переломному моменті, коли молодий Роман Шептицький, у майбутньому митрополит Андрей, приймає рішення йти духовним шляхом. Вистава може бути зрозумілою людині будь-якого віросповідання чи конфесії, адже йдеться в ній про пошук віри, про дорогу до Бога, про усвідомлення своєї місії в житті і її незречення. А ще – про високу культуру почуттів, як суто людських, так і релігійних. Виставу благословив Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький УГКЦ", – розповідають у філармонії.

афіша

Вистава "Атомна русалка"

У четвер і п'ятницю, 25 та 26 квітня, у Львівському театрі ляльок відбудеться прем’єра вистави "Атомна русалка" для дорослої аудиторії за п’єсою сучасного українського драматурга Андрія Бондаренка.

"Вистава складається з кількох історій героїв багатоквартирного будинку, які розповідають про нормальне життя у ненормальних умовах сьогодення. Сусід складає списки необхідних речей для виживання в часі війни та загрози ядерної атаки, але чи можна передбачити все і підготуватися до кожного можливого сценарію? Юля повертається додому до свого чоловіка після перебування у Європі. Сусідка згори вже звикла до темряви та самотності, аж раптом у двері стукає незнайомець у військовій формі, що прийшов на запах помідорів. Підвал будинку стає місцем для святкування весілля, проведення похорону та сусідської оргії. Вистава дає змогу зазирнути у думки та розмови персонажів, які відчувають на собі тиск реалій сьогодення та постійної загрози ядерного вибуху", – розповідають у театрі.

Дата прем'єри вистави "Атомна русалка" присвячена до дня пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС.

Обидва дні початок о 19:00. Вартість квитків від 150 до 300 гривень, прдбати їх можна за посиланням.

вистава "Атомна русалка"

Фото: Львівський ляльковий театр

Мистецтво

Відкриття виставки "Писанкове розмаїття"

У п'ятницю, 26 квітня,  Львівський музей Михайла Грушевського (вул. І.Франка, 154) запрошує на відкриття великодньої виставки "Писанкове розмаїття".

На виставці будуть представлені понад 200 авторських робіт писанкарок Марти Іваницької (1937-2014), Роксоляни Загайської, Олени Тіменик, Мирослави Могитич, Галини Соломійчук, Зоряни Грегорійчук, Наталі Білоус. Мальована краса на гусячих, курячих, перепелиних та папужих яйцях. А також великодні поштівки з колекції Роксоляни Загайської.

Початок відкриття о 15.30.

афіша

Виставка живопису Анатолія Мельника "Крізь призму"

У виставкових залах головної будівлі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20) триває персональної виставки живопису Анатолія Мельника "Крізь призму".

Анатолій Мельник – відомий український художник, музеєзнавець, академік Національної академії мистецтв України, народний художник України, член Національної спілки художників України.

Проєкт "Крізь призму" – це філософсько-мистецький дискурс на теми людського буття, що маніфестуються в доступних чуттєвому сприйняттю формах, лініях, силуетах, кольорах. У центрі авторських інтенцій – традиційні сюжети та образи, які зазнають формально-змістових перетворень.

афіша

Виставка "Прийшли, заспівали, перемогли!", присвячена історії успіху "Щедрика"

У Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ триває виставка "Прийшли, заспівали, перемогли!"

Виставка присвячена історії міжнародного успіху "Щедрика" Миколи Леонтовича та світових гастролей Української Республіканської Капели під керівництвом Олександра Кошиця.

На стендах виставки дослідниця зібрала близько сотні унікальних документів та фотографій з історії інтернаціоналізації "Щедрика" та світових гастролей хору Олександра Кошиця. Це матеріали із фондів українських, чеських, канадських та американських архівів і бібліотек. Деякі з них публікуються вперше.

Триватиме експозиція по 26 квітня. 

афіша

Виставка "Несучі конструкції" Олега Путрашика

Львівський муніципальний мистецький центр запрошує на виставку скульптур ужгородського художника Олега Путрашика.

Олег працює на Закарпатті у майстерні мистецького обєднання "ШПОР", яка зараз виконує волонтерську роботу для фронту. Тут поруч із мистецькими творами скульптор виготовляє металеві предмети для окопного побуту та боротьби українського війська.

Скульптури, експоновані у Львові, Олег Путрашик ділить на два періоди, які створювались під час війни: 2014 – 2022 року та 2022 – 2024 роки.

Протягом всієї виставки проходитиме збір коштів для майстері мистецького обєднання "ШПОР" на створення окопних пічок для нашого війська.

Експозиція триватиме до 1 червня.

афіша

Із полум'я зродились

У Львівському історичному музеї відкрили унікальну виставку фотографій та артефактів війни "Із полум’я зродились". Вона присвячена українським військовим, волонтерам та медикам.

На виставці представлені історії та артефакти 23 учасників російсько-української війни, які зібрала команда проєкту. Вони також зібрані в однойменному артбуці. А всі фото зробила фотографиня Міна Сорвіно. Світлини дуже яскраві та відображають характер героїв. Тут і добре знана Тайра (Юлія Паєвська), якої артефактами стали футболка та турнікети. І військова волонтерка Тата Кеплер, яка працює не покладаючи рук, яка передала для виставок свою картину.  Льотчик Вадим "Karaya" Ворошилов залишив свій підпис та послання на шоломі, ідентичному до того, у якому здійснює свої вильоти. 

Виставка триватиме до 29 квітня. Під час заходу організатори провели також аукціон, щоб зібрати кошти на потреби Мобільної евакуації поранених, а точніше на ремонт евакуаційних вагонів. Усі, хто відвідає виставку також мають нагоду долучитися до важливого збору будь-якою зручною сумою. 

виставка "Із полумя зродились" у Львові

Те, чого не видно

У львівському музеї "Івана Георгія Пінзеля" діє експозиція "Те, чого не видно", яка присвячена скульптурі Скорботного Христа з каплиці Боїмів.

Після двох років консерваційних робіт над скульптурою Скорботного Ісуса Христа, проведених завдяки співпраці Інституту "Полоніка" з Львівською національною галереєю мистецтв та львівськими реставраційними установами, її вдалося врятувати. А результати цієї чималої роботи можна буде побачити під час виставки "Те, чого не видно".

Читайте також: Скорботний Христос у музеї Пінзеля: як виглядає відреставрована скульптура з каплиці Боїмів зблизька

Виставка представлена трьома мовами (польською, українською, англійською). Конкретні дні та години відвідування варто уточнювати у музеї. 

Скульптура доступна для огляду у п’ятницю та суботу з 11:00 до 17:00.

Каса працює до 16:45. Вартість вхідних квитків у сектор для дорослих – 60 гривень, для студентів – 50 гривень, а для дітей та пенсіонерів – 20 гривень. 

презентація відреставрованої скульптури Скорботного Христа із каплиці Боїмів

Яків Гніздовський. Світи близькі і далекі

У Shum Art Gallery можна переглянути майже дев’яносто робіт добре знаного і любленого у світі українсько-американського графіка Якова Гніздовського на виставці "Світи близькі і далекі".

Назва виставки, а також розділи, на які поділена експозиція: Дерево Мандрівника, Жак Гніздовський, Птахи і Звірі, Український Гротеск, Колекція Екзотичних Рослин, Епілог, Знак і Слово попровадять мистецькими та географічними дорогами українського емігранта, і відкриють світи митця такі близькі, хоч і ніби далекі.

Виставку доповнили твори із колекції Івана Гречка і Українського Католицького Університету, збірки меморіального музею художника в рідному селі Пилипче, твори надані родиною художника, а також роботи із приватних колекцій.

В рамках виставки відбуватиметься збір коштів на потреби українського війська, деталі якого у галереї озвучать згодом.

Галерея працює із вівторка по неділю з 12:00 до 18:00. Вхід: 50 гривень, пільговий – 25 гривень.

афіша

"Ретроспектива інтелектуального мистецтва України"

У Львові проєктом, який показує історію креативних зрушень у свідомості українців за останніх сто років, відкрили Центр інтелектуального мистецтва "Меркурій" (у колишньому будинку "Укрсоцбанку").

Кожен твір із запрезентованих покликаний працювати на розкриття креативних зрушень у свідомості українців. У Центрі за допомогою мистецтва розставили маркери і, зрештою, роблять спробу повернути мистецтво ширшому колу глядачів. Інакше кажучи, продемонструвати, що підхід, коли мистецтво належить тільки вузькому колу певної тусовки, є хибним шляхом. Тим більше для інтелектуальної нації. 

Олекса Новаківський, Карло Звіринський, Євген Лисик, Яків Гніздовський, Марія Примаченко, Алла Горська, Сергій Якунін, Роман Петрук, Костянтин Зоркін, Альфред Максименко, Петро Старух та багато-багато інших знакових імен зі Львова, Києва, Харкова, Франківська, Тернополя та інших міст увійшли до експозиції Центру.

Вартість квитків від 150 до 400 гривень. Графік робботи: вівторок – п'ятниця: 11:00 – 20:00, субота – неділя: 12:00 – 21:00.

Центр інтелектуального мистецтва "Меркурій"

"Крихкіші за скло": ікони з колекції Остапа Лозинського

Львівський скансен запрошує до своєї виставкової зали на першу цілісну виставку народної ікони на склі з колекції Остапа Лозинського "Крихкіші за скло".

"Остапова колекція становить понад сотню пам’яток і є, мабуть, найціннішою та найбільшою цілісною колекцією ікони на склі", – кажуть у музеї.

Читайте також: Найцінніша колекція: у Львові відкрили виставку ікон на склі, зібраних Остапом Лозинським

Зібрані ікони на склі із Покуття, Гуцульщини та Буковини є однією із найбагатших сучасних колекцій. А основу колекції заклали ще його батьки – Тарас та Роксоляна Лозинські – відомі львівські цінителі та збирачі українського мистецтва. Коли Остап Лозинський серйозно зацікавився колекціонуванням, їхня збірка нараховувала вже 17 ікон.

Виставка створена за кураторства мистецтвознавця та іконописця, керівника відділу науково-освітньої та виставкової роботи Музею Романа Зілінка і присвячена другій річниці смерті Остапа Лозинського.

Триватиме виставка до 26 травня.

"Крихкіші за скло": колекція ікон на склі Остапа Лозинського

Теги:
Читайте також:
  • USD 41.15
    Купівля 41.15
    Продаж 41.65
  • EUR
    Купівля 43.43
    Продаж 44.11
  • Актуальне
  • Важливе
2024, четвер
21 листопада
22:52
зґвалтування
На Волині на 5 років засудили чоловіка, який чинив розпусні дії щодо 10-річної дитини
22:26
На хабарі викрили офіцерку Закарпатського ТЦК
21:53
ватра в пам'ять про Небесну Сотню у Львові
У Львові ватрою з українськими піснями вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Фото
21:30
На Тернопільщині селищна рада сплатить 4,7 млн грн через стихійні сміттєзвалища
21:09
дерева, дрова
На Прикарпатті чоловік за місяць незаконно зрубав лісу на 1 млн грн
21:09
Оновлено
Тетяна Крупа
Суд залишив під вартою очільницю Хмельницької МСЕК Крупу, але зменшив суму застави
20:50
Неналежний технічний стан: на Львівщині оштрафували автобусного перевізника
20:33
Облаштувати стоянки на проспекті Свободи: у Львові створили петицію на підтримку каретного бізнесу
20:17
У Львові знайшли тіло дівчини, яка зникла напередодні
20:14
Світлана Новицька
Адвокатка Новицька, яку судять за держзраду, раніше на нараді ОБСЄ поширювала російські наративи про Україну
20:05
Інтерв’ю
Олег Дуда
Олег Дуда - про масштабні ремонти у Львівському онкоцентрі, введення платних послуг та вплив війни кількість онкохворих
20:00
світло
До чотирьох годин без світла: графіки та групи відключень електроенергії на Львівщині 22 листопада
19:55
прощання
Львів 22 листопада попрощається з полеглим захисником Степаном Панасевичем
19:37
Огляд
Сніг
Сніг, а на дорогах ожеледиця: прогноз погоди у Львові та на Львівщині на 22 листопада
19:13
шахрай, шахрайство
На Рівненщині активізувались шахраї: виманюють гроші від імені ОВА
18:45
ДТП у Тернополі
У Тернополі під колеса вантажівки потрапила жінка
18:17
щеплення вакцинація
На Волині спалах вірусного гепатиту А 
18:02
Міськрада продала приміщення на 16,8 кв. м у центрі Львова за 2,9 млн грн
17:44
Орден за мужність
Двох захисників із Львівщини президент нагородив орденом "За мужність"
17:23
Рибарук
До Львова на "Відкритий діалог" їде харизматичний отець Іван Рибарук з Криворівні
16:50
Незаконно видобув підземні води на близько 5 млн грн: на Прикарпатті судитимуть посадовця
16:37
На вулиці у Залізничному районі Львова повністю перекриють рух транспорту через ремонт дороги 
16:36
Акція родин полонених десантників у Львові
У Львові родини полонених та зниклих безвісти воїнів 80-ки вийшли на мирну акцію
16:21
Турин став 31-м містом-побратимом Львова
16:03
На Рівненщині затримали нападника, який завдав ножових поранень зятю
15:43
Ексчиновник з Жовкви, якого підозрювали в хабарництві, відсудив у держави понад 700 тис. за незаконні дії правоохоронці
15:28
На Тернопільщині розшукують підозрюваного в тяжкому злочині
15:14
партія електронних цигарок
На Львівщині вилучили партію електронних сигарет на 24 млн грн, у складі яких були заборонені речовини
14:59
Ексклюзив
фото школярів у Львові, на яких заводили справи у радянські часи
Пройти шлях репресованого і побачити справи школярів: у музеї "Територія Терору" оновили експозицію
14:44
У Чернівцях затримали містянина, який носив у кишені гранату і запал
14:29
поліція
АМКУ викрив змовників, які брали участь у тендерах на поставку комп'ютерів у Львівській та Івано-Франківській областях
14:14
Фінальний етап VI Всеукраїнського фестивалю-премії "ГРА" стартує зі Львова
13:41
компенсації
На Львівщині підприємці, які працевлаштували переселенців, отримали 15,8 млн грн компенсацій
13:26
На Закарпатті біля кордону з Угорщиною упіймали трьох втікачів з України 
12:52
потяг на маршруті Рава-Руська – Варшава
Укрзалізниця анонсувала новий маршрут Чернівці – Варшава
12:27
Григорій Козловський
За час повномасштабної війни найбільше в Україні розрослась група компаній Григорія Козловського: дослідження YouControl
12:26
На Тернопільщині літня жінка отримала опіки під час готування їжі через спалах газу
12:09
Українське регбі отримує підтримку завдяки міжнародній співпраці
11:57
У Львові на вулиці Пасічній виявили тіло чоловіка
11:43
На Рівненщині правоохоронці затримали двох браконьєрів з 10 кг м'яса косулі
Більше новин