Дослідити родину через мистецькі практики: у Львові Jam Factory запрошує на проєкт
Jam Factory Art Center запрошує львів’ян із Підзамче, Рогатки, Знесіння та довкола дослідити свою родину через мистецькі практики на проєкті "Хто пам’ятає"
Про це повідомляє пресслужба Jam Factory Art Center, передає "Еспресо.Захід"
"Це можливість спільно із митцями та мисткинями творчо попрацювати із темою сімейної пам’яті та її збереження всередині родини, способами передачі спогадів від покоління до покоління", – розповідають у Jam Factory.
Програма триватиме з 1 по 18 серпня, є безкоштовною та не вимикає спеціальних навичок.
Упродовж цих трьох тижнів учасники та учасниці програми разом із митцями й мисткинями слухатимуть себе та інших, занурюючись у тему сімейної пам’яті. Окрім того, збиратимуть способи ділення родинними історіями і знаходити нові.
"На зустрічах будуть рухові практики та практики роблення вручну. Більшість – в ігровому форматі. Приклади практик: озвучення свого спогаду чи опис речі; ставлення позначок на мапах; рух у просторі – індивідуальний та у групі; створення коміксів, поштівок, колажів", – пояснюють організатори проєкту.
Подати заявку на відбір можуть повнолітні мешканці та мешканки Підзамче, Рогатки, Знесіння й довкола, які проживають там давно чи віднедавна, до 22 липня до 23:59 за посиланням. Після цього 26 липня на вказану у заявці поштову скриньку прийде лист від координаторки програми про результати розгляду вашої заявки.
Зустрічі відбуватимуться щочетверга о 18:30 – 20:30 та щосуботи о 12:00-16:00 у Jam Factory Art Center.
Програму Jam Factory Art Center реалізує в межах мистецької резиденції MagiC Carpets.
Інші новини культури
До 100-річчя художниці Софії Караффи-Корбут – художниці, яку називають однією з каріатид української графіки другої половини XX століття – у Домі Франка проведуть низку заходів.
Йдеться про реставрацію і оцифрування робіт Караффи-Корбут з фондової колекції Дому Франка, створення їх е-каталогу, а також їх представлення у музейних залах. Адже остання прижиттєва виставка художниці була саме у музеї Івана Франка та проводжали її в останню путь саме звідси.
Українська співачка та бандуристка Анастасія Войтюк створила пісню та кліп "Скоро я повернусь" на вірш письменниці Вікторії Амеліної. Анастасія перетворила вірш Вікторії "Історія для повернення" на пісню рік тому, але ідея відео об'єдналася із піснею вже значно пізніше і є дуже символічною як для українців сьогодні, так і для українського минулого.
- Актуальне
- Важливе