Еспресо. Захід

Збираються від оказії до оказії. Хор депутатів ЛМР перетворився на піар

29 листопада, 2021 понедiлок
18:09

Обранці провели заледве п’ять репетиції, з яких майже дві пішло на красування перед пресою.

Зміст

Про це в коментарі для "Еспресо.Захід" розповів очільник хорової капели "Дударик", диригент депутатського хору, Дмитро Кацал.

"У нас було зо п’ять репетицій. Встигли вивчити гімн України, розібрати "Боже, великий, єдиний…" і "Червону руту". А півтори репетиції витратили тільки на те, щоб депутати дали коментарі журналістам", – зазначив Дмитро Кацал.

Керівник хору додав, що остання репетиція колективу була більш ніж два місяці тому, в кінці вересня, а відтак депутати вирішили "ходити на хор" "від оказії до оказії":

"Відвідували хор близько 20 осіб, що є чимало. І ми дійшли висновку, що будемо збиратися від оказії до оказії. На регулярні репетиції в депутатів немає часу. Вони мають основне місце праці, плюс громадське навантаження, плюс роботу в міській раді, тож знайти і викроїти час на повноцінне, а не самодіяльне, співання достатньо складно. Тож вирішили робити такими "інтенсивами", перед тією чи іншою датою".

Наступною "оказією", яка мала б зібрати хористів, стане Різдво, до якого вони хочуть вивчити колядку, а якщо вдасться, то й декілька.

На запитання, чи не збираються міські депутати виконати пісню "Батько наш Бандера", яка стала вірусню останнім часом, Дмитро Кацал відповів: "Чому б ні, цікава ідея!".

Відзначимо, що у Львівській міській раді так і не прокоментували ситуації з депутатським хором. Запит в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань Євгену Бойку ми скерували ще 12 листопада, він декілька разів обіцяв надати відповідь, але досі не спромігся зробити цього.

  • Нагадаємо, хор депутатів створили з ініціативи Андрія Садового. Свою роботу він розпочав 4 березня. Тоді депутати обіцяли збиратися кожного четверга, коли немає сесії. Тобто за майже дев’ять місяців, які минули відтоді, депутати мали б збиратися близько сорока разів.
  • Під час першої репетиції Євген Бойко піднесено заявляв, що "сенс такого хору – викликати якийсь позитив, радість, єдність серед депутатів", які мають уміти не лише співати, але й танцювати. Та, вочевидь, не склалося.
  • Наразі депутатський хор виступив лише раз – 10 березня, в день першого виконання гімну України, він виконав славень разом з "Дудариком" і "Трембітою".

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
 

Теги:
Читайте також:
Львів
+17.6°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
12 липня
19:54
погода дощ гроза
Короткочасні дощі, грози й до 26° тепла: прогноз погоди на Львівщині на 13 липня
19:13
У польському місті оголосили бойкот львівському волейбольному клубу "Барком-Кажани"
18:40
Львівський гурт "Яка Існує" започаткував проєкт зі створення гімнів для бригад ЗСУ
17:09
Слідами зниклих галицьких містечок: маршрут "Привиди штетлів" з’явився на національній турплатформі "Мандруй Україною"
15:49
У Рясному-2 у Львові збудують соціальне житло на 300 квартир: половину передадуть маріупольцям
15:03
"Львівську політехніку" визнано найкращим технічним університетом країни
14:32
У Львові вшанували пам'ять одного з наймолодших Героїв України Павла Думанського, який у 19 років прикрив собою побратимів
13:50
Студентів з усієї України запрошують на безкоштовну "Програму Лідерства 2026": як подати заявку
13:35
На Львівщині весільний бум: за пів року кількість шлюбів зросла вдвічі
12:47
прощання із 12-ма загиблими у російському полоні військовими, Львів
Львівщина 12 липня прощається з двома полеглими на війні захисниками
12:12
На Стрийщині легковик зіткнувся з автобусом: одна людина загинула, двоє травмовані
11:49
Огляд
Туризм
Карпати без переплат і натовпу: чому варто обрати Сколе замість Буковеля цього літа
11:32
У Зарваниці завершився історичний синод УГКЦ: Церква ухвалила власний Кодекс канонів
2026, субота
11 липня
19:55
Любомир Медвідь
Любомир Медвідь відзначив 85-річчя: у Львові провели урочистий мистецький вечір
19:00
Музей Грушевського у Львові та заповідник "Нагуєвичі" підписали меморандум
Музей Грушевського у Львові та заповідник "Нагуєвичі" підписали меморандум про співпрацю
18:30
тренінги з безбар’єрності для водіїв трамваїв
У Львові стартували тренінги з безбар’єрності для водіїв трамваїв
17:55
Лузан і Рибачок
Український дует Лузан і Рибачок виграли золото третього етапу Кубка світу в каное-двійці
17:23
Європарламент розкритикував будівництво вітряків на високогір’ї Карпат, зокрема на полонині Руна
16:37
Сьогодні, 11 липня, у Галицькому районному суді Львова ще трьом підозрюваним у справі про конфлікт із представниками ТЦК на Сихові обрали запобіжний захід. Суд постановив взяти їх під варту без права внесення застави. Про це повідомила кореспондентка Сусп
Конфлікт із ТЦК на Сихові у Львові: суд арештував ще трьох підозрюваних без права застави
13:54
На Хмельниччині перекинувся автобус із 14 пасажирами
На Хмельниччині перекинувся автобус із 14 пасажирами: п'ятеро травмованих, поліція з'ясовує обставини ДТП
13:22
Заступниця гендиректора Львівської філармонії Іоланта Пришляк
Заступниця гендиректора Львівської філармонії Іоланта Пришляк звільняється після 20 років на посаді через конфлікт з в.о. голови облради
12:39
Переплив Тису, щоб повернутися на фронт: історія бійця з Прикарпаття, який після року СЗЧ знову пішов воювати
Переплив Тису, щоб повернутися на фронт: історія бійця з Прикарпаття, який після року СЗЧ знову пішов воювати
11:58
Львівщина 11 липня прощається з військовими Сергієм Івосою та Богданом Васильківим
Назавжди 36: Львівщина 11 липня прощається з військовими Сергієм Івосою та Богданом Васильківим
11:29
У Львові в авто знайшли чоловіка з вогнепальним пораненням
У Львові в авто знайшли чоловіка з вогнепальним пораненням
11:03
Ярослава Магучіх виграла чемпіонат України у Львові
Взяла висоту у 2 метри: Ярослава Магучіх виграла чемпіонат України у Львові
10:38
княгиня Ольга
Перша християнка на київському престолі: таємниці життя та культу княгині Ольги
Більше новин