Український дует Лузан і Рибачок виграли золото третього етапу Кубка світу в каное-двійці
Українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули золоту медаль на третьому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що триває в канадському Монреалі. У фіналі каное-двійок на дистанції 500 метрів український екіпаж фінішував першим, випередивши суперниць із Китаю та Іспанії
Про це повідомила НОК України.
У фінальному заїзді на дистанції 500 метрів український екіпаж показав результат 2:02.02. Другими фінішували представниці Китаю, які поступилися українкам 1,21 секунди, а бронзові нагороди здобули веслувальниці з Іспанії.
Для Людмили Лузан та Анастасії Рибачок це вже третя перемога в каное-двійці на міжнародних стартах цього сезону. Раніше український дует здобув золото на етапі Кубка світу в угорському Сегеді та чемпіонаті Європи в португальському Монтемор-у-Велью.
Третій етап Кубка світу в Монреалі є одним із кваліфікаційних стартів до літніх Олімпійських ігор 2028 року, які відбудуться в Лос-Анджелесі.
- Історичний тріумф українок: Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули золото чемпіонату Європи з каное
- Актуальне
- Важливе