Як не "згоріти" на роботі в час війни. Поради МОЗ тим, хто в тилу

Ненормований робочий день, значні навантаження, відсутність планування в процесі роботи призводять до появи відчуття втоми, яка починає накопичуватися. Людина почувається виснаженою, ефективність її праці падає. Ігнорувати цю проблему не можна. В часі повномасштабної війни праця в тилу є надзвичайно важливою, адже так ми підтримуємо економіки держави та забезпечуємо матеріальні потреби фронту

Як проявляється професійне вигорання та як його уникнути, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я України, передає "Еспресо.Захід".

Вигорання – це не хвороба, втім, воно може прискорювати розвиток, наприклад, депресії. Не варто його ототожнювати й зі стресом. Стрес виникає, коли людина намагається пристосуватися до навантажень. Після адаптації рівень стресу знижується. Вигорання розвивається поступово, коли людині не вдається адаптуватися і стан стресу у неї зберігається.

Ознаки вигорання 

Як йому запобігти

Як роботодавцю дбати про психічне здоров'я своїх працівників

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.