Волинський каноїст здобув командну бронзу на Кубку світу з веслування

Волинський спортсмен Андрій Рибачок із Ковеля посів третє місце в складі української команди на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

Про це повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що Кубок світу з веслування на байдарках і каное – ICF Canoe Sprint World Cup 2023 триває в польському місті Познань. Першу командну нагороду волинянин здобув під час другого змагального дня, 27 травня.

Згідно з результатами на офіційному сайті змагань, Андрій Рибачок у парі з Віталієм Вергелесом, Тарасом Кузиком і Володимиром Савчиним із Львівської області вибороли нагороду у каное-четвірці на дистанції 500 метрів.

"Четвірка спортсменів пройшла дистанцію 500 метрів із результатом 1:38.54 та посіла третє місце в турнірній таблиці. Друге та перше місця зайняли чоловічі каное-четвірки з Польщі з часом 1:38.09 та 1:36.16 відповідно", – додають у повідомленні.