У Покровську загинув 29-річний розвідник з Буковини Микола Дупешко
Воїн загинув 12 грудня в результаті вогневого ураження під час виконання бойового завдання у Покровську Донецької області
Про це повідомила Чернівецька обласна рада, передає "Еспресо.Захід".
У Покровську загинув воїн з Буковини, начальник розвідки 25 десантно-штурмової Січеславської бригади, майор Микола Дупешко.
Що відомо про полеглого захисника
Микола Дупешко народився 19 липня 1995 року, мешкав у селі Малий Кучурів Заставнівської міської громади. Навесні 2013-го закінчив школу, а вже восени підписав контракт із Збройними Силами України. Проходив службу у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. У 2014 році виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Разом із побратимами впродовж місяця мужньо тримали оборону Луганського аеропорту.
Микола Дупешко навчався у Військовій академії на факультеті Десантно-штурмових військ. Після закінчення проходив службу на посадах командного складу. Був справжнім професіоналом своєї справи, взірцевим командиром та офіцером з якого брали приклад.
Воїн загинув 12 грудня 2024 року в результаті вогневого ураження під час виконання бойового завдання у Покровську Донецької області.
Сьогодні з Миколою Дупешком прощалися у Заставні. Чин похорону відбудеться завтра, 17 грудня, о 10:00 у його рідному селі Малий Кучурів.
Нещодавні втрати на війні
У бою з окупантами загинув учитель Захисту України з Прикарпаття, пластун Василь Дідик. На війні загинув захисник зі Львівщини, батько чотирьох дітей Олександр Станєв.
У госпіталі помер боєць 24-ї бригади Дмитро Ананько, який захищав Україну з 2015 року.
На війні з РФ загинув воїн ЗСУ, поет і прозаїк Мирослав Герасимович з Луцька. Підтвердили загибель бійця зі Львівщини Андрія Дулька, який зник безвісти у березні 2022 року. У Запорізькій області загинув захисник зі Закарпаття Володимир Сухан.
На Луганщині загинув 29-річний військовий з Буковини Дмитро Кузьмін. На Запоріжжі загинув офіцер з Тернопільщини Віктoр Кaщук. Йому було 42 роки.
На фронті загинув захисник із Волині Андрій Глез. У війні з російськими окупантами поліг 43-річний житель Нововолинська Костянтин Козькін. Також на війні загинув захисник із Тернополя Віталій Бабій.
Під час відпустки в ДТП загинув військовий із Прикарпаття.
З початку вторгнення пішов добровольцем: на війні загинув 21-річний Олександр Іванчук зі Шептицького.
У боях на Запорізькому напрямку загинув захисник з Волині Юрій Кратік.
- Актуальне
- Важливе