![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
"Ваша зброя – автомат, моя зброя – пісня": Вакарчук завітав у гості до львівських десантників
До підрозділів 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, які зараз воюють з російськими окупантами на сході України, завітав український рок-музикант, фронтмен групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук
Про це повідомили на facebook-сторінці львівських десантників, передає "Еспресо.Захід".
"Пояснюючи мету свого візиту, Святослав Вакарчук сказав, що він, як і вся Україна, звичайно, уважно слідкує за ситуацією на фронті. Зараз тут, на Сході, знову стало гаряче, ворог активізувався, загрожує перейти в наступ. І щоб відбити його, воїнам ЗСУ, треба бути морально та фізично сильними, не занепадати духом, вірити у перемогу", – йдеться в повідомленні.
Музикант вирішив своїми піснями, своєю музикою підтримати високий бойовий запал, твердість та хоробрість львівських бійців.
Фото: 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ
"Хлопці, ваша зброя – автомат, кулемет, гармата. Моя зброя – пісня, гітара. Але разом ми робимо одну справу. Тільки ви, тут, на фронті, ризикуєте своїми життям. І за це вам, десантники, велика подяка і шана від всього українського народу", – заявив Вакарчук.
Лідер "Океану Ельзи" завітав у військовий шпиталь, де лікуються поранені в боях воїни 80-ї бригади, а потім побував в різних підрозділах бригади. Зазначать, що особливо емоційно десантники сприйняли пісню "Маріуполь", присвячену героям "Азова", та нову пісню музиканта – "Еверест". Завершився концерт піснею "Все буде добре!", яку військовослужбовці заспівали в унісон з Вакарчуком.
- У свій день народження, 14 травня, український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук привіз допомогу військовослужбовцям в районі Харкова та заспівав для них пісень.
- Також розповідали, що Вакарчук виступив на звільненій від окупантів Чорнобильській АЕС.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)