Уже протестували на фронті: львівські студенти створили додаток, який полегшує керування дронами
Студенти-першокурсники університету ім. Івана Франка разом з менторами з ІТ-компаній розробили програмне забезпечення для дронів
Про це повідомляє пресслужба Львівського ІТ-кластеру.
Першокурсники програми “Кібербезпека” ЛНУ ім. Івана Франка разом з менторами з ІТ-компаній розробили додаток HORUS, щоб полегшити роботу пілотам БПЛА та зробити її більш ефективною. Додаток за допомогою штучного інтелекту ідентифікує ворожі цілі, отримує їх координати та відправляє на систему інтерактивних карт бойових дій. Додаток здатен в реальному часі визначати різні види ворожої техніки. Зокрема, він з легкістю розрізнить танк від БМП чи БМД.
"Застосунок аналізує співвідношення ширини до довжини, товщину та форму дула та розташування голови машини відносно корпусу", – розповідає Максим Радченко, керівник команди.
Продукт вже протестували пілоти БПЛА на фронті. У найближчих планах команди збільшення аналітичної бази даних для підвищення ефективності розпізнавання військової техніки, додавання нових видів техніки, оптимізація точності розрахунків, швидкодії та обʼєму даних.
- Студенти-першокурсники Львівської політехніки розробили "розумну" тростину Free Walk для людей з вадами зору, яка попереджає про сходи і бордюри.
- Актуальне
- Важливе