У центрі Тернополя на День міста сталися дві масові бійки
Вчора, 28 серпня, в центрі Тернополя на День міста сталися дві бійки. Правоохоронці зауважують, що вони між собою не пов'язані
Про це повідомляє пресслужба поліції Тернопільської області, передає "Еспресо.Захід".
Вчора, 28 серпня, в соціальних мережах були викладені відео двох бійок, які сталися в центральній частині міста Тернополя. Наразі поліцейські встановлюють усіх учасників подій.
Відзначають, що вчора близько 21 години до співробітників поліції надійшло повідомлення про бійку поблизу Театрального майдану. На місці події правоохоронці встановили, що між компанією молодих людей та невідомим чоловіком виник словесний конфлікт, який переріс у сутичку. На момент прибуття поліцейських чоловік втік. Правоохоронці встановлюють особу правопорушника, щоб притягнути його до відповідальності.
Ще одна бійка сталася близько 22 години поблизу залізничного вокзалу. Близько 10 невідомих осіб в стані сп’яніння пошкодили майно в одному із закладів громадського харчування. Поліцейські на місці вияснили, що конфлікт виник між двома компаніями.
"Словесна суперечка переросла у бійку. На чотирьох осіб працівники поліції склали адмінпротоколи за чотирма статтями Кодексу про адміністративні правопорушення", – додають у повідомленні.
- До слова, на початку серпня стало відомо, що на Львівщині під час бійки смертельні травми отримав пацієнт реабілітаційного центру. Правоохоронці затримали підозрюваного - ним виявився 23-річний пацієнт того ж центру.
- Актуальне
- Важливе