Відкриття конкурсу відбудеться в концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика 15 грудня о 18:00.
Цьогоріч у першому турі, що уже відбувся в онлайн-форматі, взяло участь понад 60 молодих співаків та співачок віком від 16 до 30 років. Більшість з них з різних куточків України, є учасниця зі США, а також українські співачки, котрі приїдуть до Львова з Польщі, Словаччини, Німеччини, Франції та Нідерландів.
Прослуховування проходитимуть у концертних залах Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. У третьому турі конкурсу буде залучено Академічний симфонічний оркестр філармонії.
Творче змагання оцінюватиме авторитетне журі, яке очолить всесвітньо відома оперна співачка, почесна президентка Галицького музичного товариства, професорка співу в Університеті Моцартеум Зоряна Кушплер. Членами журі також будуть відомі митці, зокрема:
- оперний режисер та артистичний менеджер Аксель Кресін (Німеччина);
- всесвітньо відома оперна співачка (сопрано), солістка Львівської опери, викладачка вокалу Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка Софія Соловій (Україна);
- диригент, музичний керівник Львівської опери Іван Чередніченко (Україна) та всесвітньо відомий оперний співак (бас), соліст Нюрнберзького державного оперного театру Тарас Конощенко (Україна – Німеччина).
"Впродовж конкурсних днів глядачі матимуть змогу насолодитися численними фрагментами оперної музики світу, а також різнобарв’ям української музики, адже серед програмних вимог конкурсу обов’язковими до виконання є твори західноукраїнських та українських композиторів. Крім цього, молоді митці матимуть нагоду безпосереднього спілкування з усіма членами журі під час запланованих майстер-класів та творчих зустрічей, що відбуватимуться 18 грудня", – додають у ЛМР.
Оголошення переможців та гала-концерт лауреатів конкурсу відбудеться 20 грудня о 18:00 на сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.
- Нагадаємо, у Львівській філармонії знову будуть "тихі" проєкти – події без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнені музикою, яка дозволяє "перезавантажитися".