![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові покажуть виставку картин, які намалювали дружини полеглих воїнів
У п'ятницю, 15 грудня, у Львівському палаці мистецтв дружини полеглих українських захисників презентують виставку свого живопису "Малюю серцем"
Про це повідомляють організатори, передає "Еспресо.Захід".
У палаці експонуватимуться 20 мистецьких полотен, створених у межах всеукраїнського проєкту "Жива. Справжні історії кохання".
Тут будуть представлені роботи учасниць арттерапевтичних майстер-класів зі Львова, Луцька, Нововолинська та Києва. Усі жінки вперше взяли в руки пензлі і під керівництвом професійних художників створити свої живописні полотна. Поруч із кожною представленою роботою розмістять тексти з історіями любові, які написали самі авторки картин.
Фото: художниця Христина Валько
"Проєкт "Жива. Справжні історії кохання" – не про смерть, він – про життя. Про силу, яку відшукує в собі кожна жінка, яка втратила кохану людину або сина, аби рухатись далі й втілювати мрії, яких хотіла її позбавити війна. Цей проєкт – про кохання, яке здатне здолати навіть смерть", – розповідає координаторка організації заходу, львівська художниця, арт-терапевтка, волонтерка та викладачка коледжу Івана Труша Христина Валько.
Під час відкриття відвідувачі зможуть наживо почути історії дружин та матерів українських героїв, розділити миті презентації їх перших художніх творів та поспілкуватися в дружньому колі.
Фото: художниця Христина Валько
На відкриття виставки запрошені авторки картин, ініціаторка й координаторка проєкту "Жива. Справжні історії кохання»" Олена Сокальська, партнер проєкту - президент Благодійного фонду "Сучасна Україна" Володимир Гавриш, духовенство та мистецтвознавці.
Фото: художниця Христина Валько
Шукаючи розради у творенні мистецьких полотен, дружини та матері загиблих воїнів також прагнуть допомагати іншим жінкам, зраненим війною. Саме тому під час відкриття виставки у Львівському палаці мистецтв можна буде скласти фінансову пожертву для українок, які повернулися з російського полону та проходять реабілітацію. Відповідну програму для них реалізовує БФ "Із янголом на плечі" (керівник напряму Ірина Плахтій).
Початок події о 16:00. А триватиме виставка до 15 січня.
- У Львові презентували стрічку "Мій карпатський дідусь".
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)