У Луцьку ялинкове тріо вберуть у прикраси патріотичної та духовної тематики
У Луцьку до новорічно-різдвяних свят ялинкове тріо вберуть у прикраси патріотичної та духовної тематики
Про це повідомив на своїй facebook-сторінці Луцький міський голова Ігор Поліщук, передає "Еспресо.Захід".
Цього року у Луцьку не буде традиційного прикрашання ялинки гірляндами та класичними новорічними іграшками. Також не буде великої кулі та іншої додаткової ілюмінації на Театральному майдані.
"Наше ялинкове тріо буде прикрашено прикрасами патріотичної та духовної тематики, що будуть власноруч виготовлені дітьми та викладачами мистецьких закладів та гуртків громади", – розповів мер Луцька.
Жодних коштів міського бюджету на ялинки витрачати не будуть.
- У Ківерцях вирішили встановити головну новорічну ялинку на площі Чорновола у патріотичному стилі та з мінімальною кількістю освітлення.
- У Тернополі вирішили не встановлювати традиційну новорічну ялинку у зв'язку з непростою ситуацією в країні з електрикою та загалом.
- Раніше повідомлялося, що у Калуші не встановлюватимуть ялинку на головній площі.
- Новорічні свята в Івано-Франківську цьогоріч пройдуть без традиційної ялинки та святкових ілюмінацій. Натомість встановлять "Ялинку Перемоги" з дитячих малюнків.
- У Рівному також відмовились від встановлення новорічної ялинки на головній площі міста – рішення міського голови підтримали понад двадцять тисяч рівнян.
- Не ставитимуть новорічну ялинку і у Чернівцях.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку, телеграм-канал та твіттер.
- Актуальне
- Важливе