У Луцьку 19-річна дівчина викинулась з даху дев'ятиповерхівки
У Луцьку 19-річна дівчина стрибнула з даху дев'ятиповерхівки. Медики намагались врятувати її, однак постраждала від отриманих травм загинула
Про це повідомляє Волинська служба новин, передає "Еспресо.Захід".
Трагічний випадок стався у вівторок, 27 червня. Ввечері 19-річна дівчина кинулася з даху багатоповерхівки. На місце одразу приїхали медики, однак врятувати постраждалу не вдалося.
Як зазначили виданню сусіди загиблої, дівчина уже намагалася скоїти самогубство. Напередодні своєї смерті вона також хотіла зістрибнути з даху, однак її вчасно зупинили.
"Учора нещасна уже робила спробу стрибнути з даху, їй не дали цього зробити сусіди. Сьогодні ніхто навіть не побачив її на даху, сусіди почули вже звук падіння тіла", – розповіли очевидці.
- Напередодні також стало відомо, що у селі Підгорне, що на Ковельщині, скоїла самогубство дівчинка 2011 року народження. Її знайшли повішеною в одному з господарських приміщень.
- Актуальне
- Важливе