У кубковому протистоянні 1/8 фіналу "Львів" ледве здолав одного з лідерів Першої ліги

Перемогти "Альянс" з Липової Долини вдалося лише у післяматчевих пенальті.

Про це повідомляє "UaФутбол", інформує "Еспресо.Захід".

Перший тайм вийшов максимально рівним. Ініціатива надовго не закріплювалася за жодною з команд, а моментів на обох було створено мінімум. Але є плюс – реалізація. Львів'яни дуже швидко повели у рахунку, забивши після першого ж удару у площину воріт. Бусько відгукнувся у штрафному майданчику суперника на класну передачу Ернеста і в дотик переправив м'яч у сітку. Але радість Дулуба була недовгою. Дуже скоро "Альянс" зрівняв, забивши після класної комбінації. Тавареш втратив м'яч на своїй половині, після чого транзитом через кількох гравців, "круглий" дійшов до Карнози. Добре знайомий із львівським футболом хавбек у дотик пробив з-за меж штрафної. Все в дотик, все гарно. 1:1.

До кінця першої половини команди запам'яталися кількома підходами до володінь суперника, а також класною атакою "Альянсу", яка закінчилася ударом головою від Загинайлова. Точно до рук Ільющенкову.

Після перерви темп у грі серйозно знизився, а попереду на дві команди старався один Олексій Довгий. Півзахисник "Львова" мав два добрі моменти - спочатку м'яч після його пострілу здалеку влучив у стійку, а після сфера пролетіла повз ствір під час удару головою. Взагалі, "левам" та їх тренеру варто віддати належне. Поки суперник у другому таймі грав швидше на утримання рахунку, гості навпаки прагнули забити другий. Звідси й усі заміни, спрямовані на посилення атаки. Звідси й десять ударів із будь-яких дистанцій проти трьох у господарів.

Не вирішивши своїх питань за 90+ хвилин ігрового часу, команди змушені були продовжити бій уже в екстратаймі. Найчастіше м'яч перебував у центральному колі, гравці порушували правила, отримуючи за це жовті, а два воротарі досить рідко вступали у гру. То ж логічним продовженням матчу стала серія пенальті. Іспит на міцні нерви не склала половина гравців, які їх пробивали. Хтось цілив вище, хтось - слабко, хтось - по центру. За підсумком перемога дісталася тому, хто більше старався в основний час – "Львову", який проходить у ¼.