У Дрогобичі завершують реконструкцію каналізаційних очисних споруд
У Дрогобичі триває реконструкція радіальних відстійників на районних каналізаційних очисних спорудах
Про це повідомляє Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Там зазначили, що завершується виконання запланованих у 2023 році робіт з реалізації проєкту "Реконструкція радіальних відстійників на районних каналізаційних очисних спорудах м. Дрогобич, розташованих в с. Раневичі Дрогобицького району, Львівської області". Очисні споруди здійснюють очищення стічних вод Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та ще 13-ти сіл Дрогобицького і Стрийського районів.
Відповідно до проєкту, на об’єкті передбачили виконати такі роботи:
реконструкцію двох первинних радіальних відстійників резервної лінії очищення районних каналізаційних очисних споруд, заміну технологічного обладнання металоконструкцій (фем);
заміну насосного обладнання, трубопроводів, запірної арматури, силового електричного обладнання в приміщенні каналізаційної насосної станції.
Загальна кошторисна вартість будівельних робіт складає 22,5 млн. грн. Очисні споруди здійснюють очищення стічних вод міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та 13-ти сіл Дрогобицького і Стрийського районів.
У цьому році уже замінили зношене технологічне обладнання металоконструкцій (ферм) п'ятого радіального відстійника. Також відремонтували будівельну частину первинних радіальних відстійників, збудували дренажну каналізацію навколо відстійників, замінили технологічні трубопроводи і насосне обладнання в приміщенні насосної станції. Окрім цього, на об’єкті встановили нержавіючі шиберні затвори на розподільчих каналах. Повністю завершити проєкт планують до кінця 2024 року.
На виконання зазначених робіт використали кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 7,9 млн грн та місцевого бюджету – 5,3 млн грн
"Впровадження проєкту з реконструкції радіальних відстійників на каналізаційних очисних спорудах м. Дрогобича, які за довгі роки роботи прийшли в непридатний до експлуатації стан, забезпечить процес стабільного глибокого біологічного очищення побутових стоків продуктивністю 64 тис.м3/добу для близько 100 тисяч користувачів, мінімізує загрозу забруднення довкілля та припинить забруднення річки Тисменниці, яка відноситься до басейну річки Дністер", - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.
- Нагадаємо, у Львові майбутній сміттєпереробний завод продаватиме пластик
- Актуальне
- Важливе