![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Спортсменка з Тернополя втретє за рік виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу
Втретє в цьому році тернополянка Алла Кушнір перемогла на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу. Дівчина повернулася до Тернополя з Хорватії, де відбувся чемпіонат і вже з наступного тижня розпочне підготовку до наступних змагань
Про це розповідає Суспільне, передає "Еспресо.Захід".
У Загребі тернополянка виборола золоту медаль у своїй категорії серед жінок до 48 кілограмів. Спортсменка розповідає, це вже третій титул чемпіонки Європи з джиу-джитсу, за цей рік. Попередні звання вона здобула за версією IBJJF в Gi та No-Gi.
"Самі змагання були важкі. Кожна сутичка давалася важко, але все вийшло. Особисто для мене найважчим є період підготовки, бо я боюся під час підготовки щось пропустити, що мені потрібно буде на самих змаганнях", каже дівчина.
Займатися джиу-джитсу Алла почала 8 років тому.
"В мене три старші брати є, то танці мене не цікавили з самого дитинства. Попала в хороший зал, до хорошого тренера і якось так зав’язалося. Хотіла спробувати, почала займатися більше для себе. Після перших змагань я зрозуміла, що це моє".
Тренується Алла двічі на день 5 днів на тиждень. Тренер спортсменки Богдан Мирошниченко.
Фото: Суспільне
"Алла старалася завжди викладатися на кожному тренуванні, вона мріяла про те, щоб виїжджати на серйозні старти, там показувати результат, бути чемпіонкою Європи. В Алли фіолетовий пояс — це середній рівень по поясах. І таких поясів в дівчат в Україні — до 10 людей, не більше. На останньому чемпіонаті Європи теж змагалася спортсменка з України, вона була першим номером в збірній, мала чорний пояс, але Алла її на цих змаганнях перемогла".
На чемпіонаті в Загребі Алла провела успішно сутички зі спортсменками з Ізраїлю, Іспанії та Франції. Дві з них завершила достроково.
"Це стиль Алли, вона сама затягує суперників вниз, сама заходить в нижню позицію. Хоч здається, що нижня позиція менш домінуюча, але в джиу-джитсу цю позицію можна використовувати, щоб перемагати суперників. Це те, що робить Алла у своїх сутичках. Вона спеціально нехтує боротьбою в стійці, одразу затягує в партер, бо там легше контролювати опонентів".
Після чемпіонату Європи довго відпочивати не будуть. З наступного тижня, розпочнуть активно готуватися до наступних змагань.
- Нагадаємо, на початку грудня тернополянка Алла Кушнір стала чемпіонкою Європи з джиу-джитсу JJIF серед дорослих, що проходив у Хорватії
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)