![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Волинська та львівська команди увійшли до трійки найсильніших на спартакіаді серед допризовної молоді
Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді відбулася 7-11 травня. Серед трійки найкращих опинилися команди зі Львівщини, Волині та Києва
Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає "Еспресо.Захід".
Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді відбулася на Львівщині 7-11 травня. Змагання зібрали понад 160 спортсменів віком 14-17 років з 15 областей. Зокрема. за медалі змагалися представники із Сумської, Львівської, Дніпропетровської, Чернівецької, Волинської, Харківської, Хмельницької, Вінницької, Рівненської, Донецької, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Житомирської областей та Києва.
Результати спартакіади серед допризовної молоді
Команди визначали найсильніших у семи видах спорту: біг на 100 м, біг на 3 000 м, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба з пневматичної гвинтівки, плавання на 50 м та подолання смуги перешкод.
До трійки призерів потрапили:
- 1 місце – команда Волинської області
- 2 місце – команда Києва
- 3 місце – команда Львівської області.
Фото: Управління молоді та спорту Львівської ОВА
"Такі змагання допомагають виховувати активну, здорову, патріотичну молодь, що є дуже важливим для розвитку та становлення держави. Це про знайомство з військовою справою, розуміння, що таке Збройні сили України, правоохоронні органи, рятувальники та інші спеціальні служби. А також, це про дружбу, взаємопідтримку, згуртованість та роботу в команді", – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.
Інші спортивні досягнення українців
Представники Львівщини здобули на чемпіонаті України з вільної боротьби U-17 12 медалей, зокрема 5 з них золоті, а 7 - бронзові.
Буковинець Валерій Чоботар здобув бронзу на чемпіонаті Європи з карате. Спортсмен вперше виборов медаль європейської першості за свою карʼєру.
Рівненський спортсмен Дмитро Савчук здобув золото й срібло на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу. Національна збірна команда з пара армрестлінгу завершила змагання чемпіонату Європи з армрестлінгу першим місцем серед жінок та другим серед чоловіків, виборовши загалом 82 високі нагороди, серед яких 33 золоті, 32 срібні та 17 бронзових.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)