Спортсмени Львівщини відзначилися на чемпіонаті Європи з таеквон-до

Збірна України з таеквон-до стала найсильнішою на чемпіонаті Європи. У складі є спортсмени Львівщини, які теж посіли призові місця

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Чемпіонат Європи з таеквон-до відбувся у польському Любліні з 17 по 22 квітня. У змаганнях взяли участь 839 спортсменів із 33 країн. Збірну України представляли 76 атлетів, з яких п’ятеро – зі Львівщини.

Українські таеквондисти такі результати:

Загалом, національна збірна команда України з таеквон-до посіла перше місце в загальному заліку чемпіонату Європи.

Відзначилися також двоє львівських спортсменів:

"На Львівщині розвитком цього виду спорту займається молода, але водночас доволі амбітна команда обласного осередку Всеукраїнського союзу таеквон-до, а цьогорічні медалі європейського рівня є одними з перших в історії таеквон-до нашої області", – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Довідка про тхеквон-до

Тхеквондо – бойове мистецтво, олімпійський вид спорту та національний вид спорту в Південній Кореї. Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренувань дозволяє людині зміцнити здоров'я, навчитись самооборони та привчає працювати над саморозвитком духовності й інтелекту.

Інші спортивні досягнення українців

Українка Анна Лащевська виграла етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив у катарській Досі. Тоді як тернополянин Олександр Юрик виборов перше місце на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив у Парижі.

Також нещодавно лучанин 15-річний спортсмен Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобули золото на Кубку Європи зі стрільби з лука