Шаблістка з Хмельниччини Аліна Комащук здобула бронзу етапу Кубка світу з фехтування в Афінах
Українська фехтувальниця Аліна Комащук здобула бронзову медаль етапу Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок в Афінах, здолавши на шляху до п'єдесталу суперниць з Франції, Італії та Іспанії
Про це повідомили НОК України та олімпійська команда, передає Еспресо.Захід.
Змагання проходять у столиці Греції з 17 по 19 квітня. Маючи восьмий номер світового рейтингу, Аліна розпочала виступи з основної сітки. На шляху до півфіналу українка почергово здолала Матільд Муру з Франції, італійку Маріеллу Віале та Лусію Мартін-Портуґес з Іспанії. У чвертьфіналі Комащук взяла реванш за поразку у фіналі континентальної першості-2025, перемігши другий номер світового рейтингу Сару Нутчу з Франції.
У півфінальному поєдинку Аліна лише двома уколами поступилася суперниці — 13:15 — і завоювала бронзову нагороду турніру.
Нинішній результат став найвищим досягненням Комащук у поточному сезоні та 16-ю в кар'єрі медаллю етапів Кубка світу: чотири золоті, чотири срібні та вісім бронзових. Загалом це третя особиста нагорода шаблістки на цьому рівні після дебютного срібла в Чикаго у 2013 році та бронзи в Орлеані у 2018 році.
Львів'янка Анна Максименко здобула срібло юніорського чемпіонату Європи з фехтування у Тбілісі, поступившись у фіналі Софії Просіній з Латвії — 13:15. Це третя поспіль особиста медаль 18-річної спортсменки на юніорському чемпіонаті Європи після золота у 2024 та 2025 роках.
- Актуальне
- Важливе