Львівські черлідери здобули найбільшу кількість нагород на чемпіонаті України

На чемпіонаті України з черлідингу розіграли 68 комплектів медалей у різних вікових категоріях. З них понад половину вибороли спортсмени з Львівщини

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Відзначимо, що ХХ ювілейний чемпіонат України з черлідингу зібрав у Львові понад 1800 спортсменок з 15-ти областей України та Києва. Це перший всеукраїнський старт для черлідерів у 2024 році, на ньому розіграли 68 комплектів медалей у різних вікових категоріях. З них понад половину вибороли спортсмени з Львівщини.

Область представляли сім клубів: Lviv Angels (у тому числі — ДЮСШ ім. Д. Оббаріуса та КДЮСШ ім. Дмитра Сидорука), Nancy Dolls, Acro Moves, BeLLa, Splesk emojis, Olimp-L, MAVKY. Відтак вони здобули:

За результатами чемпіонату України сформували юнацькі, молодіжні та дорослі збірні команди України, які цього року змагатимуться на чемпіонаті світу в США, чемпіонаті Європи в Норвегії та Кубку Світу в Південній Кореї.

"Черліденг доволі активно розвивається на загальнодержавному рівні. Ще декілька років тому кількість учасниць та учасників національного чемпіонату не перевищувала і двохсот осіб, сьогодні ж – це тисячі дівчат. Такий ріст відбувається зокрема й завдяки злагодженій роботі Львівської обласної федерації черліденгу та її очільниці Наталі Блажко", – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.