У конкурсі "Вчитель року – 2024" перемогла освітянка з Рівненщини

Вчителька української мови та літератури Радивилівського ліцею № 1 Тетяна Ксьондзик посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсу "Учитель року – 2024"

Про це повідомили у Рівненській ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Вона стала найкращою у номінації "Українська мова та література".

Як повідомили у Департаменті освіти і науки Рівненської ОДА, пані Тетяна гідно пройшла всі етапи конкурсних випробувань "Учитель року – 2024": "Тестування", "Майстерка", "Написання ессею", "Аналіз поетичного твору" і найголовнішим випробуванням цього конкурсу – "Урок".

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу відбувався очно на Львівщині, де упродовж 5 днів за перемогу змагалися 25 найкращих вчителів української мови та літератури України.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, за свою перемогу Тетяна Ксьондзик отримає десять мінімальних заробітних плат.

Всеукраїнський конкурс "Учитель року" було започатковано майже тридцять років тому

Відповідний Указ  29 червня 1995 року підписав Президент України.    

Метою Конкурсу було визначено: стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку  національної  системи   освіти, популяризації кращих педагогічних  здобутків і професійної майстерності.

Цьогоріч фінальний етап конкурсу триватиме з 12 по 18 травня. Змагання розпочалися в очній формі у Львові (номінація "Українська мова та література"), Тернополі (номінація "Географія"), Ужгороді (номінація "Фізика"), Чернівцях (номінація "Образотворче мистецтво").