![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Скандал у луцькій школі: вчителька сказала учням, що їх "зничтожать росіяни, а її врятують". Що кажуть у закладі
У мережі нещодавно з'явився аудіозапис одного з уроків луцької школи, на якому вчителька нібито розповідала своїм учням, що їх "зничтожать росіяни", через те, що вони українці, а її росіянку порятують
Про це повідомляє Конкурент, передає "Еспресо.Захід".
"Мало того, що ви українці – вас зничтожать так і так. Ладно, я ще росіянка, мене може ще врятують. А ви куди дінетесь? То думайте вже про це, про своє майбутнє", – заявила на аудіозаписі нібито вчителька однієї з луцьких шкіл.
У коментарях до цього запису, як пише видання, стверджують, що голос на записі належить нібито вчительці математики на ім'я Ірина Малихіна. Журналісти телеканалу відшукали у фейсбуці людину з таким ім'ям і побачила у шапці її профілю вказано, що вона працює вчителем математики у луцькій школі №5.
"Майже усі дописи російською мовою. Більшість цих дописів опубліковані у 2019 році. Журналісти намагались зв'язатися з пані Іриною щодо цього інциденту, але на повідомлення вона поки не відповідає", - пише Конкурент.
Чоловік, який представився журналістам заступником директора ліцею №5 заявив, що наразі проводиться службове розслідування за цим фактом. На питання, чи можна поговорити з вчителькою, він відповів: "Наразі, ні. Треба кілька днів, щоб ми все з'ясували. Що за запис, чи дійсно так є. Тому проводиться службове розслідування".
Реакція департаменту освіти на інцидент
Про цей інцедент також вже знають і в департаменті освіти Луцькради.
"Керівник закладу повідомив про цю ситуацію. Прийняті були рішення дисциплінарного характеру, притягнули до відповідальності педагога. Дисциплінарного характеру є два види – це догана або звільнення. Яке рішення керівник прийняв... Він мені сказав, що дисциплінарного характеру рішення прийнято. Важливо, що розслідування проведено, важливо те, що службове розслідування здійснено. Вона, наскільки я знаю, вибачалась перед педагогічним колективом і в тому класі, де вона те все повідомляла, такі речі негативні, на мою думку", – наголосив начальник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)